Transport solution

Elektriautode maksumus: kas elektromobiilsus on kallis?

Electromobility

4min
Deliver with a Renault Trucks Master E-Tech

Kuigi elektriautode ostuhind võib olla kallim kui nende diiselmootoriga sõidukite oma, on valitsuse toetused ja vähenenud jooksvad kulud sõiduki eluea jooksul üldiselt positiivne mõju TCO (Total Cost of Ownership) vähenemisele. Mõne ettevõtte puhul võivad elektriautod jõuda paari aastaga diislikütusel töötavate alternatiividega võrdsele tasemele. Renault Trucksi täieliku toe abil saate oma autoparki märkimisväärselt vähendada süsinikdioksiidi heitkoguseid, ilma et see mõjutaks teie rahavooge juba täna. Avastage allpool, kuidas.

Elektrisõidukite ostmine: võtke arvesse omamise kogukulu

Üleminek elektromobiilsusele nõuab palju rohkem kaalumist TCO kui ostuhinna osas. Kuigi diiselmootoriga sõiduki ostuhind on täna veel väiksem kui elektrisõiduki oma, väheneb kulude vahe oluliselt sõiduki omamise ajal. TCO kvantifitseerimisel võetakse arvesse mitmeid tegureid. Eelkõige võib kasutada ostuhinda, energiakulu, kasutus-, hooldus- ja edasimüügiväärtust, finantseerimis- ja kindlustuskulusid jne. Ja paljudel juhtudel on elektrisõiduk konkurentsivõimelisem kui diisel.

Abi elektrisõidukite ostmisel

Sarnaselt elektriliste kergete tarbesõidukite ostmisele antakse ka elektriliste raskete tarbesõidukite ostmiseks riiklikku abi müügi subsideerimiseks. See kehtib enamikus Euroopa riikides. Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie energia ülemineku spetsialistidega.

Vähendatud tegevuskulud

Elektriauto tekitab väiksemaid tegevuskulusid kui diiselmootoriga veoauto. Esiteks ei pea te enam maksma diislikütuse eest ja kuigi elektriautot tuleb endiselt laadida, ei ole selle mõju eelarvele proportsionaalne diislikütuse kuludega.

Lisaks on elektrimootorid lihtsama konstruktsiooniga ja kergemini valmistatavad kui sisepõlemismootorid. Seetõttu on nende hoolduskulud oluliselt väiksemad. 

Renault Trucksi kohandatud toetus elektrisõidukitele ülemineku ajal

Üleminek elektromobiilsusele nõuab hoolikat planeerimist: ekspertide nõuanded võimaldavad üleminekut sujuvalt teostada. Pakume sobivate toodete ja teenuste jaoks kohandatud tuge, et säilitada teie meelerahu ja tegevuseelarve, muutes ülemineku elektrisõidukitele lihtsamaks. Võime teha teie sõidukipargi tõelise analüüsi, et koostada mitmeaastane üleminekukava ja anda teile arvutuste kujul ülevaate CO2-heitmete vähenemisest.

master ze crop plug

Teie vajadustele vastavaks konfigureeritud elektriauto

Kui meie eksperdid on uurinud teie nõudeid ja teie tegevuse piiranguid, soovitavad nad teile teie tegevusele kõige paremini sobivat elektriautot. Meil on turul kõige ulatuslikum elektrisõidukite pakkumine. Alates Renault Trucks E-Tech Master 3,1T kuni Renault Trucks E-Tech D Wide 6x2 26 T, meie valik võib katta teie vajadused. Valik tehakse vastavalt:

  • teie igapäevase läbisõidu vajadusest

  • Teie tegevusala

  • Teie sõiduki laadimise piirangud.

Iga sõiduk on saadaval kolme kuni kuue akupaketiga.

  Renault Trucks E-Tech Master Renault Trucks E-Tech D Renault Trucks E-Tech D wide
Aku mahutavus 52 kWh 200-400 kWh 200 ja 265 kWh
Tööpiirkond 200 km 400 km 180 km

Laadimine võib toimuda kohapeal, tipptundide välisel ajal öösel, aga ka töö ajal. Võimalik on ette näha kiir- või osaline laadimine näiteks lõunapausi ajal. Meie eksperdid annavad usaldusväärset ja pragmaatilist nõu, et võimaldada teil teha parim valik infrastruktuuri paigaldamise võimaluste osas, lähtudes teie äritegevusest ja veoautode kasutamisest.

Renault Trucks E-Tech range outside

 

Renault Trucks E-Tech Master parked

Lepinguline aku haldamine

Akud võivad tekitada muret, kui soovite üle minna elektromobiilsusele. Et leevendada muret, oleme võtnud endale kohustuse vastutada aku haldamise eest kogu sõiduki elutsükli jooksul, olgu selleks siis hooldus, taastamine, teine elu või ringlussevõtt. Samuti oleme ainus tootja, kes tagab teile lepingu alusel kasutatava energiataseme pärast igat täislaadimist kogu selle aja jooksul, mil te sõidukit omate, kasutades meie akulubadust (Battery Promise).

Sellega seotud hoolduslepingud

Toetame kõiki oma elektrisõidukite müüki meie Start & Drive Excellence hoolduslepinguga, mis sisaldab ennetavat hooldust, kulumisvaruosi, remonti ja 24/7 rikete kõrvaldamist (pukseerimine kaasa arvatud), mis võimaldab teil jaotada oma sõidukite hoolduskulud lepingu kestuse peale. Teil ei tule ebameeldivaid üllatusi ega ootamatuid kulusid. Renault Trucksi elektrisõidukitele on kaheaastane garantii ja neid võib toetada kuni kümneaastase hoolduslepinguga.

Rahastamistoetus

Investeeringu rahastamisel võite toetuda Renault Trucks Financial Services'ile. Transporditööstuse ekspertidena saame pakkuda kohandatud lahendusi koos sobivate tingimustega elektromobiilsuse jaoks, mis võtavad arvesse kõike, mida vajate oma veoauto optimaalseks kasutamiseks ja ilma ebameeldivate üllatusteta.

Renault Trucks Financial Services'i abil saab ühe kindla kuumaksega katta šassii, akud, kere, hooldus- ja hoolduslepingu, rahastamise ja kindlustuse*. Sõltuvalt kohalikust seadusandlusest võime lisada isegi laadimisinfrastruktuuri. Haldame veoauto ja selle akude elutsüklit, et saaksime vajaduse korral uuendamist paremini ette näha.

Samuti oleme täielikult kursis igas riigis saadaolevate riiklike ja kohalike toetustega ning saame teid aidata teil nende saamiseks vajalike protsesside läbiviimisel.

*saadavus vastavalt riigile

salesman talking with a client at his desk

Renault Trucks toetab teie ettevõtet igal sammul üleminekul elektromobiilsusele: teie tegevuse individuaalne analüüs, soovitused kõige sobivamate veoautode kohta, laadimisinfrastruktuuri projektijuhtimine ja veoautode igapäevane kasutamine. Me tegeleme kõigega, et te saaksite rahulikult keskenduda oma põhitegevusele. Võtke meiega julgelt ühendust, et saada individuaalne hinnapakkumine või nõu meie elektromobiilsuse ekspertidelt.

Olen nõus, et käesoleva vormi esitamisel säilitab ja säilitab Renault Trucks minu isikuandmeid nii kaua, kui see on vajalik esitatud teabe hindamiseks ja selleks, et minuga saaksime selle konkreetse teema kohta uuesti ühendust võtta. Minu andmeid võidakse edastada ka Renault Trucksi partneritele ja turustajatele, kes saavad minu nõudmistega tegeleda.
Set canonical URL
Off