Testimonial

Igal ööl saavad 15 Pariisi premium-poodi oma tarned elektriautoga.

#JoinTheGoodMove

Distribution

3min
Renault Trucks D ZE Guerlain

Tagasiside - aprill 2020

Sandrine Sommer on olnud Guerlaini jätkusuutlikkuse juhtalates 2007. aastast. Esmaklassiline lõhna-, nahahooldus- ja meigibränd on kasutanud Renault Trucks D 100% Electricsõidukeid alates 2014. aasta maist. Me vaatame tagasi kuue aasta intensiivsetele tarnetele.

 

Renault Trucks D Z.E Guerlain Illustration

« 2014. aasta mais võttis Guerlain vastu otsuse leiutada uuesti linnalogistika lahendus meie 15 Pariisi kesklinna kauplusesse, sealhulgas meie kauplusesse aadressil 68 Avenue des Champs-Elysées, tarnimiseks. Me otsustasime minna elektriga! Oluline on mõista, et meie ettevõte on alates 2007. aastast täielikult pühendunud säästva arengu strateegia rakendamisele nelja peamise prioriteetse valdkonna - ökodisaini, bioloogilise mitmekesisuse, kliimakaitse ja sotsiaalse vastutuse - kaudu.

Guerlain: sotsiaalselt toetav ilu, mida pakub jätkusuutlik liikuvus

Jätkusuutlikkuse juhina ja Guerlaini juhtimiskomitee liikmena olen väga uhke, et meie 4000 töötajat, kellest 2500 töötavad meie rahvusvahelistel turgudel, on kõik pühendunud töötama jätkusuutlikuma maailma nimel. Loodus on olnud meie inspiratsiooniks alates ettevõtte loomisest 1828. aastal ning enam kui 13 aastat tagasi tegime looduskaitse keskseks teemaks kõiges, mida teeme. Nüüd on meie kogu ettevõtte eesmärk olla 2028. aastaks süsinikdioksiidi neutraalne. See tähendab, et me vähendame oma toodete pakendite kaalu - näiteks oleme vähendanud Imperial Orchid kreemipurgi kaalu hämmastava 60% võrra - ja vähendame transpordiga seotud süsinikdioksiidimõju.

Selle eesmärgi saavutamiseks võtsime juba 2014. aastal ühendust logistikateenuse pakkujaga Speed Distribution, et leida puhas ja tõhus õigeaegne tarnelahendus meie 15 Pariisi kaupluse jaoks. Speed Distribution soovitas meil katsetada tollast 16-tonnise elektriauto prototüüpi: Renault Trucks D. Kuus aastat hiljem kasutame endiselt sama sõidukit - uuendame igal aastal rendilepingut - ja oleme sellele isegi andnud hüüdnime "Bumblebee" meie ettevõtte embleemi ja meie igapäevase pühendumise järgi mesilaste kaitsele.

200 km läbitavus nullilähedaste heitkogustega

Kui me otsustasime kasutada elektrilist linnaveokit, ei ole me mitte ainult vähendanud oma aastaseid süsinikdioksiidi heitkoguseid 30 tonni võrra, vaid oleme ka suutnud suurendada tõhusust. Kuna veoauto on täiesti hääletu, saame nüüd öösel oma kauplustesse toimetada. See tähendab, et kõik 15 kauplust saavad olla kindlad, et nad on järgmisel hommikul avanedes täielikult varustatud. Meie müügikonsultandid on samuti uhked, et annavad oma klientidele sellest süsteemist teada. Mõned on seda isegi kasutanud eelisena, kui nad on selgitanud meie pühendumust klientidele, kes on üha enam mures keskkonnakaitse pärast.

Veoauto läbib igal ööl rohkem kui 125 miili, mis kulgeb meie Chartres'is asuva tootmiskeskuse, Ivry-sur-Seine'is asuva Speed Distribution'i lao ja meie 15 Pariisi kesklinna kaupluse vahel. Alguses olime veidi mures sõiduki tegevusulatuse pärast, kuid see on osutunud meie vajadustele täiesti sobivaks. Selle tulemusel oleme saavutanud tõeliselt positiivse ringi, sest saavutame nullemissioonid logistilise teekonna algusest lõpuni, mitte ainult viimasel kilomeetril.

Muidugi, ükskõik kui tõhus see ka ei oleks, ei suuda elektriauto üksi kunagi vähendada kõiki meie CO2-heitmeid, millest enamik tekib meie toodete õhutranspordist, kuid see aitab vähendada mitte ainult meie CO2-, lämmastikoksiidide (NOx) ja peenosakeste heitkoguseid, vaid ka meie mürasaastet. See on osutunud Pariisi piirkonnas tõeliseks eduks, vähemalt meie ettevõtte maine seisukohalt. Bumblebee'i kasutati 2016. aasta novembris meie kaupluste ees isegi mobiilse juuksurina, et toetada heategevusüritustMovember.

Ma ei kahtle, et Guerlainil onjätkusuutlikul liikuvusel linnakeskkonnas helge tulevik ja me juba uurime sarnaseid projekte i Belgias, Itaalias ja Hispaanias. »

Keemik ja pakendiinsener Sandrine Sommer on alates 2007. aastast Guerlaini säästva arengu juht. Ta on olnud parfüümiettevõtte juhtkonna liige alates tema nimetamisest sellesse strateegiliselt tähtsasse rolli. Tema ülesanne on vähendada kuulsa mausi mõju keskkonnale ja ühiskonnale. Tema eesmärk: saavutada süsiniku neutraalsus aastaks 2028.

Set canonical URL
Off