Services

Optimeeri sõiduki kogukulu

Optimiser le coût de possession de vos véhicules

START & DRIVE LEPINGUD

Renault Trucks on teiega koos oma kohandatud hoolduslepingute valikuga kogu sõiduki eluea vältel, tagades, et te saate kindel olla, et teie töövahend on kogu aeg maksimaalselt kasutatav. Iga leping, mis kehtib 2 kuni 7 aastat ja kuni 250 000 km aastas, on kohandatud vastavalt teie sõiduki nõuetele vastavalt igale mudelile ja tegevusvaldkonnale. Igale vajadusele vastab neli lepingutüüpi.

contrats

 

LISAPAKETID: RÄTSEPATÖÖNA JUST TEILE LOODUD

Kõik Start & Drive'i lepingud on saadaval kuni 6 lisapaketiga, et kohandada hoolduse mahtu vastavalt igale olukorrale ja vajadusele, mis on tingitud teie sõiduki elutsükli igast perioodist:

 • Täiendav pakett
 • Reguleeriv pakett
 • Visioonipakett
 • Ettevalmistuspakett
 • Pukseerimispakett
 • Tagaluugi pakett

Võtke ühendust oma volitatud Renault Trucks remonditöökojaga, et küsida hinnapakkumine.

PUKSEERIMISABI

Renault Trucks teenused pakuvad põhjalikku, usaldusväärset ja lihtsat abi, et säilitada teie ja teie juhtide meelerahu rikke või pukseerimise korral.

 • Saadaval ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas kogu Euroopas.
 • Pukseerimisabi pakett on saadaval lisavarustusena Start & Drive hoolduslepingute tingimuste alusel, kuid on saadaval ka klientidele, kes neid lepinguid ei sõlmi.

LAIENDATUD PUKSEERIMISABI Laiendatud versioonis katab pukseerimisabi garantii kõik juhi teenused, nagu transport, majutus või repatrieerimine.

 

RAHASTAMISLAHENDUSED: TERVIKLIKUD JA KONKURENTSIVÕIMELISED LAHENDUSED

Finance

Renault Trucks Financial Services pakub mitmeid rahastamisvõimalusi sõidukite ja kereosade jaoks, samuti kindlustus- ja hoolduslepinguid, mis hõlmavad kõiki sõiduki komponente (kaasa arvatud lisaseadmed).

Näiteks pakume spetsiaalset kõik-ühes finantsliisinguvõimalust, mis annab teile täieliku kontrolli oma veoki kulude üle (TCO- total cost of ownership) üle ilma ebameeldivate üllatusteta. Meie nõustajad aitavad teil valida teile kõige paremini sobivama lahenduse.

KAPITALIRENT Teie tagasimaksed jaotatakse eelnevalt kindlaks määratud ajavahemiku peale ja amortiseeritakse bilansis.

KAPITALIRENT KOOS JÄÄGIGA Müügihind koos käibemaksuga on täielikult kaetud finantseerimisega. Pärast viimast osamakset saate sõiduki omanikuks jääkväärtuse ulatuses.

KASUTUSRENT Rendisumma arvutatakse vastavalt kasutusaja pikkusele (mis määratakse vastavalt teie kasutusvajadusele). Seejärel tagastate sõiduki rendiperioodi lõpus, kui olete täitnud eeldatava läbisõidu.

LIISING JA TEENUSED:  kõikehõlmav pakkumine. Me hoolitseme kõige eest. Renditud sõiduk ei kajastu teie bilansis ja igakuised maksed kirjendatakse tegevuskuludena. Võite kombineerida rendi hoolduslepingu ja kindlustuslahendustega, mis on kindlaks määratud vastavalt teie ettevõttele. Lepingu lõppedes annate sõiduki lihtsalt tagasi, kui olete täitnud eeldatava läbisõidu.

 

KINDLUSTAGE OMA ETTEVÕTTE JÄTKUSUUTLIKKUS MEIE KINDLUSTUSEGA

Renault Trucks kindlustus pakub kindlustust kõikidele sõidukiga ja selle kasutaja/omanikuga seotud riskidele, samuti finantsriskidele. Need on kohandatud vastavalt teie ettevõtte vajadustele, et tagada teile usaldusväärne ja soodne kindlustuskaitse:

 • Võimalus kindlustada üks sõiduk või kogu sõidukipark;
 • Laiendatud kaitse ettenägematute sündmuste korral;
 • Kiire kahjukäsitlus

4 PEAMIST KINDLUSTUSVÕIMALUST

Finantskahju kindlustus Kui teie sõiduk läheb täielikult kaduma, katab see valem teie kindlustusandja poolt makstud kogusumma ja liisingu jääkväärtuse vahe kuni esialgse arve väärtuse ulatuses.

Avalik vastutus Katab kolmandatele isikutele tekitatud kahju.

 

Kahjukindlustus Katab sõidukile (õnnetusjuhtumite, löökide, varguse või varguskatse, tulekahju, kolmandate isikutega või ilma) tekitatud kahju selle tegeliku turuväärtuse ulatuses.

Pukseerimisabi Katab sõiduki pukseerimisega seotud kulud rikke või õnnetusjuhtumi korral.

ROHKEM KUI 20,000 SÕIDUKIT SAADAVAL CLOVISE ASUKOHAGA

Renault Trucksi kommerts- ja tööstussõidukite rendivõrgustik Clovis Location pakub teile kohaliku teenuse eeliseid enam kui 200 rendipunktiga Prantsusmaal.

Clovis Location on:

 • Üle 20 000 sõidukist koosnev autopark kogu Euroopas.
 • Sõidukid alates 2,8 kuni 40 T, mis on pühendatud tarnetegevusele, sealhulgas külmutus-, keskkonna- ja ehitustegevusele.
 • Ettevõtete spetsiifilistele ootustele keskendunud spetsialistid.
 • Kõigile tegevusvaldkondadele kohandatud vajaduste rahuldamine: tööstus, kogukonnad, transport, kaubandus, käsitöö jne.

Rohkem kui 20 000 Euroopas saadaolevat sõidukit leiate veebilehelt https://www.clovislocation.com/.

Kui teil on küsimusi või vajate lisateavet, võtke kohe ühendust.

Kontakt

Set canonical URL
Off