Report

7 põhipunkti, mida tuleb arvestada elektriautodele üleminekul

Renault Trucks E-Tech range

Selleks, et aidata transpordi- ja turustamisettevõtetel minna täiesti rahulikult üle elektromobiilsusele, on siin 7 põhipunkti, mida enne lõpliku otsuse langetamist arvesse võtta. Need on koostatud Renault Trucksi ekspertide poolt ulatusliku kasutajate tagasiside põhjal.

 

1. KONTROLLIGE, KAS ELEKTROMOBIILSUS SOBIB TEIE ETTEVÕTTELE

Millist vahemaad läbivad teie sõidukid päevas, kas nad pöörduvad päeva lõpus depoosse tagasi, milliste kesklinna juurdepääsupiirangute piires te tegutsete, kas teie tarned toimuvad päeval või öösel, kas on olemas riiklikud toetused.... Enne elektriautodele üleminekut tuleb vastata paljudele küsimustele. Kuid see ei ole probleem, sest teie Renault Trucksi nõustaja aitab teil kõike läbi vaadata ja annab teile nõu, milline elektriauto sobib teie vajadustele kõige paremini.

2. VALIGE ÕIGE ELEKTRIAUTO TÜÜP

Sõltuvalt transporditavatest koormatest, veoauto kaalust, topograafiast, ilmastikutingimustest, vahemaa nõuetest, aku laadimisaegadest ja kogukulu (TCO) teguritest saab valida mitut tüüpi elektriauto vahel. Igaühel neist on oma konkreetne optimaalne kasutusstsenaarium, nii et nagu varemgi, aitab Renault Trucks teil analüüsida teie konkreetseid kasutustingimusi.

3. OPTIMAALSE RAHASTAMISVÕIMALUSE VÄLJASELGITAMINE

On üsna selge, et elektriauto maksumus mõjutab paratamatult transpordiettevõtete finantsmudeleid! Kuid hea uudis on see, et seda mõju saab tasakaalustada, kui kasutada sobivat rahastamisvormi: tavaline laen, liising/liisinguost (LOA), kapitalirent jne. Viimane neist võib saada ka riiklikke toetusi.

4. KASUTAGE KÕIGE SOBIVAMAT AKU LAADIMISSÜSTEEMI

Renault Trucks'i elektriautosid saab väga lihtsalt laadida tavalise vahelduvvoolu pistikupesa (Renault Trucks Master'i puhul) või kolmefaasilise tööstuspistikupesa (D ja D Wide veoautode puhul) abil. See võtab aega kuus kuni kaksteist tundi ja vähem kui kaks tundi, kui kasutate kiirlaadimisjaama, mille saate lasta paigaldada oma ruumidesse ühe meie volitatud elektrotehnilise partneri poolt. Kõik meie veoautod on täielikult ühilduvad ka avalike laadimisjaamadega.

7 KEY POINTS TO CONSIDER WHEN SWITCHING TO ELECTRIC TRUCKS

 

5. AITAME TEIE JUHTIDEL KOHANEDA ELEKTRIAUTODEGA

Elektriautoga töötamine ei ole tavaliselt probleemiks juhtidele, kellest enamik on väga rahul, kui nad elektrile üleminekut teevad. Sellegipoolest on meie asjatundlikud koolitajad kättesaadavad, et pakkuda erialast tuge sellistes valdkondades nagu ökojuhtimistehnikad, et optimeerida aku kasutusulatust (õrn kiirendamine, regeneratiivne pidurdamine jne).

6. VARUSTAGE OMA ELEKTRIAUTO

Sõltuvalt sellest, kuidas te soovite veoautot kasutada, tarnib Renault Trucks kabiini ja šassii koostu, et teie kerepood saaks paigaldada vajalikud seadmed ja lisaseadmed, olgu selleks siis külmutusseadmed, kraana või prügiauto. Jällegi, me oleme alati valmis aitama kliente õige lahenduse ja õige teenusepakkuja valimisel.

7. SAATE OMA AKUDEST MAKSIMAALSE ELUEA

See viimane punkt on iga transpordiettevõtte igapäevatöös ülioluline: iga elektriauto peab andma täisvõimsust, sõltumata akude vanusest. Seepärast tagavad Renault Trucksi lepingud, et sõiduki akud säilitavad kuni 80% aku energiamahutavusest (D Z.E ja D Wide Z.E tootesarjade puhul) kogu lepingu kehtivusaja jooksul. Ja seda ei suuda ükski teine tootja pakkuda!

7 key points to switch to electric trucks teaser

Laadige alla kontrollnimekiri ja valmistuge elektrikule üleminekuks!

Set canonical URL
Off