List of content

Millist alternatiivset energiat oma veoautode jaoks valida?

6min
Renault Trucks T

Renault Trucks saab toetada teie üleminekut säästvatele transpordilahendustele, mis tekitavad vähem CO2 heitkoguseid. Olenemata sellest, kas olete sõltumatu veoettevõtja või riikliku autopargi haldaja, Renault Trucks pakub teie ettevõttele ideaalselt sobivat süsinikdioksiidivabastuse lahendust. Meie eksperdid abistavad teid ja analüüsivad teie tegevust ja ärinõudeid. See tagab, et saame teile pakkuda tõhusaid ja kasumlikke veolahendusi kogu teie veoautode kasutusaja jooksul.

 

CO2-heite vähendamine jätkusuutliku kaubaveo jaoks

dünaamilises majanduses, laieneva e-kaubanduse ja lõppkliendi kasvavate ootuste tõttu kasvavad nõudmised kaubaveosektorile üha enam. Selle kasvu jätkusuutlikuks toetamiseks rakendavad valitsused kogu maailmas üha rangemaid keskkonnastandardeid.

Seepärast on Euroopa Liit, kes on alates 1990. aastast kohustunud reguleerima sõidukite saasteainete heitkoguseid Euro 1 kuni Euro 6 standardite (NOx, tahkete osakeste heitkogused jne) kehtestamisega, võtnud 2019. aastal kasutusele uue määruse, mille eesmärk on luua raamistik ja vähendada raskete tarbesõidukite CO2-heidet. Eesmärk on vähendada 2030. aastaks -30% (võrreldes 2019. aasta võrdlustasemega), vahe-eesmärk on -15% 2025. aastaks. Selle õigusakti rakendamiseks kasutas EL oma simulatsioonitarkvara VECTO, mis arvutab välja iga sõiduki teoreetilise CO2-heite sõltuvalt kasutustsüklitest ja erinevatest koormustingimustest. Tulemused esitatakse grammides CO2-heitkogustes tonni ja kilomeetri kohta (g/t/km).

 

 

% See on eesmärk vähendada tööstuslike sõidukite CO2-heidet 2030. aastaks.

Renault Trucksi lahendused, mis toetavad teid teie sõidukipargi süsinikdioksiidiheite vähendamisel

Biokütused diiselmootoritele

Fossiilkütusega diiselmootoriga sõidukite turuosa väheneb uute eeskirjade ja alternatiivsete kütuste tehniliste edusammude tulemusena. See jääb siiski enamusosaluseks kuni aastani 2030-2035. Renault Trucks vähendas 2021. aastal meie T-, C- ja K-seeria sõidukite kütusekulu 3% võrra ja on juba teinud julge avalduse 2022. aastaks: kütusekulu ja sellega seotud CO2-heitmete edasine vähendamine kuni 10% võrra.  Kui sisepõlemismootorid on teie tegevuse jaoks hädavajalikud, on teil ka võimalus vähendada oma ettevõtte süsinikdioksiidi heitkoguseid biokütuste kasutamise kaudu: taastuv energia, mis tekitab vähem CO2-heitmeid kui tavaline diislikütus. Biokütused on saadaval esimese põlvkonna (näiteks B100) või teise põlvkonna kütusena. Need on sünteetilised parafiinsed kütused, näiteks hüdrotöödeldud taimeõlid (HVO), mis võivad vähendada CO2 heitkoguseid kuni 88%. See biokütuse võimalus on saadaval meie Renault Trucks T, T High, C, K ja D mudelivalikus.

 

Maagaasi kasutamine

Sõltuvalt teie tegevusest võib maagaasiga (CNG) sõitvate sõidukite valimine olla teine lahendus. See on küps tehnoloogia, mida Renault Trucks on pakkunud juba peaaegu 20 aastat. Praegu on olemas kaks versiooni D WIDE CNG 320 hj: 18- või 19-tonnine 4x2-konfiguratsioon või 6x2*4. CNG-veoautode sõiduulatus on kuni 800 kilomeetrit ja tänu NGV1- ja NGV2-ühilduvatele pistikutele võtab paakide täitmine aega vaid mõne minuti. Kasutades majapidamisjäätmetest või biogaasist toodetud gaasi, saab CO2 heitkoguseid vähendada kuni -70%.

Renault Trucks D CNG

Lisateave CNG-ga sõitmise kohta

CNG veoautodega sõitmine

Lugege artiklit

Transpordi Houtch

Lugege iseloomustust

Palju rohkem kui 100% elektrilised veoautod: ülemaailmne pakkumine

 

Renault Trucks oli esimene tootja, kes tõi elektriautod standardina turule. Rohkem kui kümneaastase tõestatud kogemusega meie võrgustik hooldab väikese mahutavusega elektrisõidukeid. Näiteks tuli 2010. aastal müügile Renault Trucks Maxity elektriversioonis.

Samuti on Renault Trucks pühendanud olulise osa oma teadusuuringutest keskmise ja suuregabariidiliste elektrisõidukite arendamisele, viies läbi teste reaalsetes tingimustes ja luues klientidele 360° toetuse. Meie eksperdid teevad teiega koostööd kogu teie ülemineku ajal dekarboniseerimisele. Me mõistame ettevõtte uutele kütusetehnoloogiatele kohandamisega seotud komistuskive ja saame hinnata parimat autopargi struktuuri vastavalt teie tegevusele. Meie meeskonnad juhendavad teid alates teie sõidukipargi ja teie veomarsruutide nõuete ja piirangute uurimisest kuni veoautode kasutusaja lõpuni. See saavutatakse analüüside, teenuste, laadimisinfrastruktuuri soovituste, finantsvahendite ja veolahenduste abil. Meie pakutava toetuse tase ei muutu sõltumata teie kasutatavate sõidukite arvust. Me oleme siin, et toetada teid selles üleminekus, alates projektijuhtimisest kuni teie sõidukipargi toimimise ja jälgimiseni. Toetame teid ka teie veoautode igapäevases kasutamises (laadimisinfrastruktuuri paigaldamine, kütusekulu optimeerimine jne).

Alates 2019. aastast pakume oma Renault Trucks Master, D ja D WIDE tootesarjadele 100% elektrilist jõuallikat, mis katab teie vajadused vahemikus 3,1 kuni 26 tonni. See on sõidukite pakkumise poolest kõige laiem valik turul ja katab enamiku rakendustest.

Meie elektrimootorite lahendust toodetakse meie Blainville'i tootmisüksuses Prantsusmaal. See on usaldusväärne, kuluefektiivne ja sobib teie linnajaotuse, koduse prügikogumise või ehitusplatsidel toimuva veo jaoks. Peagi on see saadaval ka ehitus-, kaubaveo- ja isegi pikamaavedude jaoks.

Renault Trucks on pühendunud säästvamale kaubaveole, mis on kasulik teie ettevõttele ja keskkonnale. Tutvuge meie praeguse 100% elektrilise transpordilahenduse pakkumisega.

Renault Trucks D E-Tech

Discover how to switch to electric trucks

7 põhipunkti, mida arvesse võtta

Laadige alla kontrollnimekiri

Kuidas rahastada elektriautot?

Lugege artiklit

Renault Trucks pakub võimalusi kasumlikkuse suurendamiseks

Renault Trucks konstrueerib sõidukeid jätkusuutlikuks veoks, mis tagab teie kasumlikkuse. Kasutades oma teadmisi ja pühendumist fossiilsete kütuste kasutamise vähendamisele, arendab Renault Trucks alternatiivkütustel töötavaid sõidukeid. Me oleme saanud kasu oma emaettevõtte - Volvo Groupi - toetusest ja suudame pakkuda teile sõidukeid, mis on usaldusväärsed, tõhusad ja kasumlikud. Tunnistuseks oma vankumatust pühendumusest energia üleminekule on kontsern loonud omaenda divisjoni: Volvo Energy. Volvo Energy vastutab uute, kasutatud või renoveeritud akude ja elektrisõidukite laadimislahenduste pakkumise eest. Lisaks on Volvo Energy sõlminud partnerlussuhted tööstuse peamiste tegijatega, et arendada kütuseelemente ja akusid, mis võimaldavad meil pakkuda üha tõhusamaid elektrisõidukeid, ilma et see mõjutaks teie kasumlikkust.

renault trucks services

Reduce your environmental impact while also reducing your TCO

Renault Trucks is here to support you with a comprehensive 360° offer focused on electric vehicles, to provide you with turnkey decarbonisation solutions for your business.

The transition of a fleet to decarbonised vehicles should not be improvised. Expertise support is essential for a trouble-free transition. As with any new technology, moving to an alternative fuel sometimes requires a change of approach to your haulage routes and your wider business. However, in the long term, your TCO (Total Cost of Ownership) will be close to that of diesel vehicles, but with many added benefits:

  • Reduction of your carbon footprint
  • Access to low-emission zones (LEZ), which are becoming more widespread in city centres
  • Enhanced green credentials for your company for your customers and your partners
  • Reduction in driver turnover, as a result of the driving comfort of electric vehicles

If you wish to find out more about alternative fuels, or our electric commercial vehicle offer, please do not hesitate to contact us.

Võtke ühendust meie süsinikdioksiidivabastuse ekspertidega

Nõustun, et selle vormi esitamisel salvestab ja säilitab Renault Trucks minu isikuandmeid nii kaua, kui see on vajalik esitatud teabe hindamiseks ja selleks, et minuga selle konkreetse teema kohta uuesti ühendust võtta. Minu andmeid võidakse edastada ka Renault Trucksi partneritele ja turustajatele, kes saavad minu nõudmistega tegeleda
Set canonical URL
Off