Transport solution

Teie elektriautode laadimisinfrastruktuuride paigaldamine ja hooldus

Electromobility

3min
Renault Trucks E-Tech Master

Teie autopargi süsinikdioksiidi heite vähendamine nõuab mitmeid muudatusi teie ettevõttes ja teie juhtide tööpäevas. Renault Trucks pakub teie elektrisõidukite jaoks vajalike laadimisseadmete paigaldamiseks ja hooldamiseks kohandatud tuge ja valmislahendusi. Meie teadmised tagavad sõidukite optimaalse toimimise ja minimaalse seisaku.

Teie laadimisinfrastruktuuri nõuete mõistmine

Lisaks sellele, et Renault Trucks nõustab teid elektrisõidukite valikul, on ta teie kõrval ka teie autopargi tööks vajaliku laadimisinfrastruktuuri valikul ja paigaldamisel. Teeme koostööd usaldusväärsete energiapakkujatega, kes on tuntud oma teadmiste ja kogemuste poolest teiste tootjate klientidega töötamisel. Meie eksperdid saavad teile anda ka teavet, näiteks valitsuse toetusi, et vähendada paigalduskulusid.

Süsinikdioksiidi heite vähendamise teekonna osana on oluline viia läbi kohapealse infrastruktuuri ja sõidukite marsruutide analüüs. Kohandatud, optimeeritud ja hästi hooldatud infrastruktuuri tulemuseks on teie elektriautode suurem jõudlus ja investeeringu parem tasuvus. See on teie autopargi kasumlikkuse võtmetegur.

Selle diagnostilise kontrolli eesmärk on arutada järgmisi küsimusi:

  • Millised on teie konkreetsed laadimisnõuded?

  • Millist tüüpi elektriautot te arvate, et vajate?

  • Millised laadimistüübid sobivad teie tegevusele kõige paremini?

  • Millised on teie tegevuse piirangud?

Renault Trucks E-Tech range

Pakume lahendusi, mis sobivad teie ettevõtte vajadustele

Sõltuvalt vastustest nendele küsimustele anname teile soovitusi kõige paremini sobivate laadimissüsteemide kohta. Sõltuvalt teie tegevusest võib piisata ka öisest laadimissüsteemist. Teistel juhtudel on mõistlik ette näha kiirlaadimissüsteem. Võimalik on kasutada ka mobiilset kiirlaadimisjaama: selle võib ajutiselt paigutada näiteks ühte või mitmesse strateegilisse kohta.

Meie poolt pakutavad laadimislahendused on süstemaatiliselt testitud ja meie tehniliste osakondade poolt heaks kiidetud. Neid kasutatakse koos spetsiaalse veebipõhise tarkvaraga, mis võimaldab optimeeritud laadimist, tagades, et saate jaotada oma elektrienergia tarbimist nii, et see oleks võimalikult kuluefektiivne. Samuti saate jälgida kõiki laadimise etappe või planeerida seda kõige sobivamateks aegadeks: seda tuntakse kui nutikat laadimist.

Lõpliku valiku tegemiseks pakuvad meie eksperdid välja mitu laadimisviisi, mis on koostatud vastavalt teie piirangutele ja teie tegevusnõuetega seotud prioriteetidele. Eesmärk on piirata sõiduki seisakuid ja optimeerida investeeringu tasuvust.

d ze
teaser 6 key facts to install the best charging infrastructures

Download the 6 key facts leaflet

Infrastruktuuri paigaldamise ja hoolduse jälgimine ja teostamine

Osana teie ettevõttele kõige paremini sobivate säästvate sõidukilahenduste läbivaatamisest saame pakkuda ka rahastamiskavasid ja infrastruktuuri rakendamise ajakava. Me jälgime kogu laadimisinfrastruktuuri paigaldamist ja töötame käsikäes oma energiapartneritega. Need partnerid tagavad paigalduse ohutuse püsiva järelevalvesüsteemi rakendamise kaudu. Renault Trucksi meeskond võib pakkuda ka täiendavat tuge meie hooldusosakonna ja 24/7 Assistance'i poolt, et tagada teie sõidukipargi maksimaalne kasutusaeg.

Renault Trucks Master E-Tech charging

Jätkusuutliku tulemuslikkuse tagamine

Kui laadimisinfrastruktuur on kasutusele võetud, pakume teie meeskondadele koolitust, et tagada uute elektrisõidukite tõhus, säästlik ja turvaline kasutamine.

Lisaks soovitame kasutada meie autopargi haldamise lahendusi, et säilitada teie logistikaahela jõudlustasemed aja jooksul ja optimeerida laadimisaegu. Kui ühendate oma veoautod meie Optifleet platvormiga, saate jälgida nende energiatõhusust, sõiduviisi või isegi töö- ja laadimisaegu. Optifleet* rakendus võimaldab teil jälgida igapäevaselt ja isegi tunnipõhiselt, kasutades sõidukite jõudluse andmeid t. Neid andmeid saab kasutada, et aidata teie juhte uute veokite kasutamisel. Näiteks saate esitada arvandmeid, mis toetavad sõiduki pidurdamise kasutamise eeliseid, et taastada energiat ja pikendada sõiduki tööraadiust. Juht, kes juhib tõhusalt pidurdamist, suurendab oma sõiduki tööraadiust 20-30%! Optifleet on ideaalne vahend teie sõidukipargi jälgimiseks, juhtide toetamiseks, parendusvõimaluste tuvastamiseks ja seega teie pikaajalise kulutõhususe optimeerimiseks.

Renault Trucks suudab pakkuda terviklikku tuge - alates elektrisõidukite valikust ja järelevalvest kuni sobiva infrastruktuuri määratlemiseni, saame toetada teie kohustust vähendada oma sõidukipargi süsinikdioksiidiheidet, säilitades samal ajal marginaalid ja kasumitasemed.

*Võimalik Renault Trucks E-Tech D ja D Wide tootesarjas.

Võtke julgelt ühendust meie ekspertidega, et rohkem teada saada ja nautida meie kohandatud toetuse eeliseid.

Võtke meiega ühendust

Olen nõus, et käesoleva vormi esitamisel säilitab ja säilitab Renault Trucks minu isikuandmeid nii kaua, kui see on vajalik esitatud teabe hindamiseks ja selleks, et minuga saaksime selle konkreetse teema kohta uuesti ühendust võtta. Minu andmeid võidakse edastada ka Renault Trucksi partneritele ja turustajatele, kes saavad minu nõudmistega tegeleda.

More content about electromobility

Renault Trucks E-Tech dedicated services

Financing services for electric trucks

How to easily switch to electromobility?

Set canonical URL
Off