Transport solution

Külmveod: tõhus värskete või külmutatud toodete vedu

Distribution

Electromobility

5min
Renault Trucks D Wide for refrigerated transport

Värskete või külmutatud toodete vedu nõuab äärmiselt täpselt reguleeritud temperatuuri, mis on kooskõlas jälgitavuse ja hügieeninõuetega. Renault Trucks vastab nendele vajadustele oma külmutusautode ja -veokite valikuga ning spetsiaalselt külmutusveoks mõeldud teenustega. Meie meeskonnad toetavad ja nõustavad teid, et saaksite optimeerida kasumlikkust ja kontrollida kulusid.

Teie külmvedude vajadustele vastavad sõidukid

Esimene viis suurema tarnetasuvuse tagamiseks on kasutada teie või teie kliendi vajadustele ideaalselt sobivat külmutusautot. Teisisõnu, te peate transportima võimalikult palju tooteid, säilitades samal ajal suurepärase manööverdamisvõime. Seda silmas pidades pakub Renault Trucks laias valikus erinevaid teljevahekorpuseid, mis katavad kõiki kerede pikkusi - olgu selleks siis Renault Trucks Master ja selle platvormkabiiniga toiduainetetööstusele või Renault Trucks D-mudel, mis pakub kõige laiemat teljevahekorpust turul. Renault Trucksi eksperdid toetavad teid valiku tegemisel, nii et saate leida konfiguratsiooni, mis vastab kõige paremini kereehitajate piirangutele: viimased on raami konstruktsioon, nii et neid saab vastavalt vajadusele korralikult kohandada ja paigutada. Pakume raamikonfiguratsioone, mis vastavad tellitud sõiduki täpsele konfiguratsioonile. See aitab lühendada kere ehitamise protsessi ettevalmistusaega.

Veoki on Renault Trucksiga palju lihtsam.

Avastage meie Renault Trucksi valik: D, D Wide, T ja Master

Kui tegemist on külmutusveoga, on meie sõidukid ühilduvad kõigi külmutusseadmete tüüpidega paigaldatud kereehitajate poolt - sealhulgas 100% elektrilised üksused, nagu Frigoblock (Thermoking) ja Eco-Drive. Meie Renault Trucks D-mudelis on kuni 650 Nm võimsusega mootori tagantvedu, et juhtida elektrigeneraatoreid, ja meie DTi 8 mootor on varustatud Frigoblock Inverter® elektrigeneraatorite kasutamiseks. Meie ehtsad akud tagavad külmutusseadme suurepärase töö.

See tähendab, et teie töövahend on saadaval siis, kui te seda vajate, ja on efektiivsed.

Taga tõhusad tarned

Tänu vähendatud laiusele ja ühele turu parimatest pöörlemisraadiustest pakuvad meie sõidukitel hea manööverdusvõime. See muudab liiklemise kitsastel või ummikutega tänavatel veokijuhtide jaoks hõlpsaks.

Vähendage ja ennetage veoki kasutuna seismist

Seisev veok tähendab vähem vedusid ja väiksemat tulu. Toetudes meie kogemustele ja oskusteabele, saame pakkuda teile kõige usaldusväärsemaid sõidukeid. Meie Start&Drive hoolduslepingud toetavad teid ja tagavad, et teie veok on töökindel ning vastab teie külmveoga seotud vajadustele.  Et teid veelgi rohkem aidata, on ellu kutsutud Predict ("Enneta") teenusepakett. See hoolduspakkumine põhineb kesksel võrku ühendatud platvormil, mis töötleb teie veoautodega seotud andmeid. Lepinguhaldur vastutab sõidukite ennetava ja tavapärase kulumise hoolduse eest, et vältida võimalikke seisakuid. Kui seismajäämine on vältimatu, planeerib teie juht remonditööd nii, et see mõjutaks teie igapäevast tegevust võimalikult vähe.

m Vähendatud pöörlemisraadius, et muuta meie Renault Trucks D mudelivaliku manöövrid lihtsamaks.

Veokijuhi ohutus

Selleks, et tagada õigeaegne tarne, on juhi ohutus ja mugavus võtmetähtsusega.

  • Et vältida õnnetusi sõidukisse sisenemisel ja väljumisel, on meie veokid varustatud libisemisvastaste astmete ja ergonoomiliste kolmepunktiliste käepidemetega.
  • Aktiivse ohutuse osas on juhi abistamiseks ja õnnetuste vältimiseks kasutusel mitu süsteemi, näiteks sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus ja automaatne hädapidurdus.

 

Vähendage oma ökoloogilist jalajälge

Tarneahela osapooled püüavad üha enam vähendada oma keskkonnamõju. Selleks, et lihtsustada energia üleminekut külmvedude valdkonnas, on Renault Trucks välja töötanud D WIDE CNG veoauto, mis töötab maagaasil. See on saadaval 16 või 19 tonni kaaluva 4x2- või 26 tonni kaaluva 6x2-hoidjana, mis on varustatud automaatse Allison-käigukastiga, mis sobib suurepäraselt linna-, linnalähedaseks ja piirkondlikuks kasutamiseks. Renault Trucks pakub koos Carrieriga välja töötatud lahendust, mille puhul külmutusüksus töötab gaasiga. Viimane on ühendatud spetsiaalse nelja pudeliga riiuliga ja võib seega jätkata tööd ka pärast sõiduki väljalülitamist.

Renault Trucks D CNG
Valve for CNG refil on a Renault Trucks D

Renault Trucks arendas oma T-seeria jaoks partnerluse ka Avriliga - ettevõttega, mis on loonud Oleo100, alternatiivse ja säästva kütuse, mis on valmistatud prantsuse rapsi seemnetest. See on tõeline alternatiiv tavakütusele, mis vähendab CO²-heitmeid 60% ja tahkete osakeste heitmeid 80%. Lisaks sellele on see 100% ulatuses biolagunev.

100% elektriline Z.E. tootevalik

Meie Z.E. tootesari sobib eriti hästi külmvedudeks, vähendades samal ajal teie tegevuse keskkonnajälge.  Renault Trucks Master Z.E. on 100% elektriline, sobib see veoauto ideaalselt "viimaste kilomeetrite logistikaks" ja madala saastekogusega piirkondadesse (LEZ) pääsemiseks. Võtke meiega julgelt ühendust, et selgitada oma vajadusi ja saada sobiv hinnapakkumine!

Lisateave meie toodete ja teenuste kohta

Renault Trucks D

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off