Transport solution

Kaevandusvedu : tõeline koormus veokile

Construction

5min
banner

Kaevandusvedu on üks kõige nõudlikumaid ja keerukamaid tegevusvaldkondi veokitele. Peate saama loota töökindlatele ja vastupidavatele sõidukitele, mis suudavad liigutada raskeid koormusi ja tagavad samas juhtidele ohutu töökeskkonna. Renault Trucks on abiks oma K-seeria veokitega - mis on mõeldud raskete ehitusvedude jaoks - ja oma spetsiaalselt kaevandusvedude jaoks mõeldud pakkumistega.

Kallurveok: avastage Renault Trucksi K-seeria

Renault Trucks K-seeria on varustatud spetsiaalselt raskevedude jaoks mõeldud raamiga, mis tähendab, et saate vähendada vedude arvu. Meie sõidukid on eelvarustatud lihtsaks pealisehituseks.

Suurem kasumlikkus teedele sobivate kallurveokitega

Renault Trucks K-seeria vastab teie ekstreemsetele laadimisnõuetele, sest veoautod võivad sõita tavateedel ja Renault Trucks K XTREM kandevõime on kuni 34 tonni. Selle paraboolsed või pooleliitilised tagavedrud on valmistatud taluma koormusi vahemikus 13 kuni 32 tonni. Seega saab teie sõidukit kasutada nii kivide kaevandamiseks kui ka töötlemisalale transportimiseks - ja seda kõike sama juhiga ja vähemate sõitudega. Seega saate hoida kulud kontrolli all, töötade kiiremini ja suurendades kasumlikkus.

Renault Trucks K mudel Guineas 

 

Kaevandusveod: ohutus ennekõike

Töökindlus ja vastupidavus

Raskeveod ebatasasel, mudasel või tolmusel pinnasel seavad kasutatavale varustusele suuri piiranguid. Seepärast pakub Renault Trucks rasketele ehitusvedudele mõeldud K-mudelite sarjas K XTREM 8x4 mudelit, mis sobib ideaalselt kõige raskematesse tingimustesse.

Erinevalt Renault Truck K "tavalisest" mudelist on sellel sõidukil erivarustus, mis suurendab vastupidavust ja kaitseb teatud elemente, mis on teatud tingimustes eriti kriitiline:

  • Raami mehaanilise vastupidavuse tagamiseks tugevdatud tugipostidega raam

  • Paraboolsed 4-lehelised vedrud koos õlitatud hingedega, intensiivseks kasutamiseks.

  • Tsükloniline eelfilter tolmu filtreerimiseks.

  • Maastikuliseks kasutamiseks mõeldud paagid, mille kliirens ulatub kuni 20 tollini.

  • Kõikide tõenäoliselt kahjustada võivate osade kaitse

Teatud osad, sealhulgas aku, pidurid või vedrud, on intensiivsele kasutusele eriti tundlikud. Enneaegse kulumise piiramiseks soovitab Renault Trucks kasutada originaalvaruosasi, mis on spetsiaalselt sõiduki jaoks välja töötatud ja ekstreemsetes oludes testitud. Hõlpsasti juhitavad veokid

renault trucks K
renault trucks K

Veokid, millega on lihtne manööverdada

 
 

Tugev veoauto on hea, kuid juhid peavad ka sõidukit täielikult kontrollima ja seda ohutult kasutama. Et tagada sõiduki nõuetekohane juhtitavus ja kaitsta selle mehaanilisi osi, saab Renault Trucks K mudelile paigaldada automaatse Optidriver XTREM käigukasti. Sellel on nelja hamba asemel kuue hambaga võll, spetsiaalsed hammasrattad ja eriti ekstreemsete koormuste jaoks sobiv käiguvahetuse juhtsüsteem. Lisaks saab paigaldada ühe või kaks aeglustit (Xtended), et muuta sõiduki käivitamine veelgi lihtsamaks.

32° pöördenurk

Teie juhid võivad arvestada ka sellega, et turu parim pöörderaadius 15-tollise telje kliirensiga, mis hoiab ära esirataste kriimustused ja võimalikud vigastused. Mis puutub manööverdamisvõime, väheneb pöörlemisraadius veidi alla 9 meetri (8x4-konfiguratsioonis). Renault Trucks K-l on ka automaatne seisupidur, mis suurendab juhi ja teiste karjääritöötajate ohutust.

Mugavuse ja ohutuse osas võivad teie juhid toetuda hädapidurisüsteemile, kaameratele veoki ümbruse kontrollimiseks, ronimiskäepidemetele sõidukile juurdepääsuks ja külgmistele astmetele veoki koormuse kontrollimiseks.

renault trucks K
renault trucks K

Veokipargi haldus reaalajas

Optifleet on nutikas autopargi haldamise teenus, mis on saadaval selleks, et saaksite paremini hallata oma tarneahelat kaevandusest töötluseni. See lahendus muudab teie igapäevased ülesanded lihtsamaks, võimaldades teil oma sõidukiparki hallata ideaalselt kooskõlas teie igapäevase kasutamisega.

Säästke kütust, parandage juhtide ja sõidukite tööd, jälgige mootoritunde, jälgige oma sõidukite asukohta  ja saate tänu geopiirangutele reaalajas hoiatuse selle täpse asukoha kohta.

Optifleetiga saate oma sõiduki andmeid jagada, kellega soovite, millal soovite ja kuidas soovite, veebiportaali, mobiilirakenduse või andmete integreerimise kaudu kolmanda osapoole süsteemi (API) kaudu.

Vähenda hoolduskulusid

Kaevanduses töötades kuluvad teatud sõiduki osad, näiteks vedrustus või pidurid, kiiremini kui teised osad. Hoolduskulude vähendamiseks soovitab Renault Trucks kasutada eXchange varuosi. Eesmärgiks on kasutatud osade taaskasutamine, nende renoveerimine, asjakohaste testide tegemine ja uuesti sõidukitesse paigaldamine. Neile antakse kaheaastane paigaldatud varuosade garantii ning need vastavad samadele kvaliteedi- ja jõudlusnõuetele kui uued tooted, kuid soodsamalt.

Võtke maksimum meie kaevadusvedudele mõeldud finantseerimisvõimalustest

Kaevandussektoris ei ole sõiduki läbisõit sõiduki kulumise peamine põhjus. Seepärast pakub Renault Trucks kaevandusveokitele ideaalselt sobivaid finantseerimis- ja kindlustuslahendusi. Lisaks sellele, kui teil on vaja teostada veokile keretöid, arvestame kereehituse ajaga ning pakume finantseerimisskeeme ja tähtaegu, mis ei sea teie äritegevust kunagi ohtu.

Võtke meiega julgelt ühendust, kui soovite saada konsulteerida või soovite küsida hinnapakkumist.

Suurendada kaevandusvedude kasumlikkust

Kaevandused töötavad pidevalt. Iga katkestus tarnetoob teie jaoks kaasa palju kahju. Et aidata suurendada teie sõidukite kasutusaega, pakub Renault Trucks võimalust Predict (Enneta). Eesmärk on vältida rikkeid, selle asemel, et nendega tegeleda. Sõiduki andmed saadetakse spetsiaalsele digitaalsele platvormile, mis jälgib kasutamist ja hoiatab teie nõustajat vajalike sekkumiste eest. Viimane lepib seejärel teiega kokku aja nende hooldustoimingute tegemiseks, mis mõjutab teie tegevust vähe.

Kuna kaevanduses, kus te töötate, ei ole tingimata hoolduspunkti lähedal, on meil olemas ka mobiilsed töökojad. Üks või mitu tehnikut tulevad kohapeale, et teostada teie sõidukite hooldustöid.

LISAINFO SAAMISEKS VÕTKE ÜHENDUST MEIE MÜÜGIESINDAJAGA!

Set canonical URL
Off