Services

Teie sõidukite kättesaadavuse tagamine meie kasutusaegsete teenustega

Renault Trucks T on the road

Renault Trucks'i jaoks tähendab töövahendi kasumlikumaks muutmine hoolduse planeerimise optimeerimist ja enamiku planeerimata peatuste vältimist. Arenevad tehnoloogiad ja lahendused võimaldavad aga üha enam aidata prognoosida seda, mis varem oli ettearvamatu.

Renault Trucks T High service station

 

ISIKUPÄRASTATUD HOOLDUSPLAAN

Selle plaani määrab ja rakendab teie ekspertkoordinaator, lähtudes teie sõiduki tegelikest parameetritest ja profiilist.

  • Hoolduse planeerimine ja hoolduse konsolideerimine on mõeldud seisakute vähendamiseks.
  • Teie sõiduki algne jõudlus säilib ja selle edasimüügiväärtus suureneb, kuna kasutatakse usaldusväärseid ja vastupidavaid heakskiidetud Ehtsaid varuosi, millele kehtib 2-aastane pikendatud garantii.

PLANEERI ETTE, TEHES HOOLDUSE OMA PRIORITEEDIKS

Hooldusplaaniga, mis jälgib komponentide kulumist ja varajasi hoiatusi võimalike rikete kohta, maksimeerib Renault Trucks teie sõiduki tööaega ja potentsiaali. PREDICT võimaldab teil oma äri ja tegevust täiesti rahulikult juhtida!

Assurer
Dünaamiline hooldusprogramm

 

 

Assurer
"Kõige täpsem" viis kulumise mõõtmiseks

 

Assurer
Juhtimine, mis on kohandatud ootamatute rikete käsitlemiseks

KAUGUUENDUSED TÖÖKOJAVISIITIDE SUJUVAMAKS MUUTMISEKS

Eeldiagnostika, hoolduskorrektsioonid ja autopargi uuendused: see PREDICTi pakkumisse kuuluv lahendus säästab teie aega ja tagab teie sõiduki maksimaalse kasutatavuse, vältides tarbetuid hoolduskülastusi.

 

ODI * 13L ABIL RUUMILISED HOOLDUSINTERVALLID

Meie õlivahetusintervallid 13L mootoritele on pikendatud 150 000 km või 18 kuuni (iga 100 000 km või 12 kuu asemel). Selle tulemuseks on väiksemad lepingulised kulud (töö- ja varuosad), hooldusplaan, mis piirab seisakuid töökodades, ning täiendav kütusesääst.

* Optimeeritud õli tühjendamisintervall.

 

TÕRKEOTSING 24/7

16 keeles vastavate ekspertide võrgustikuga abistab teid isiklikult koordinaator, kes jääb teie ainukeseks kontaktisikuks kogu tugitegevuse vältel.

Ükskõik, kust te helistate, see koordinaator teeb teile geograafilise asukoha kindlaks, kasutades sõiduki kabiinis asuvat 24/7-nuppu*, ja hoiab teid kursis Renault Trucksi remonditöökoja saabumisega.

Rikkeid parandavad tehnikud, kes on saanud spetsiaalse väljaõppe maanteeremondi alal, kasutades spetsiaalseid sõidukeid ja töötades spetsiaalsete diagnostikavahenditega.

* Sõltuvalt veoauto lisavarustusest.

24-7

 

24-7

PUKSEERIMISABI

Renault Trucks Financial Services pakub teile seda põhjalikku, usaldusväärset ja lihtsat abiteenust, säilitades teie ja juhi meelerahu, kui on vaja pukseerida.

  • Saadaval 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas kogu Euroopas.
  • "Laiendatud" versioonis pakutakse juhi teenuseid (transport, majutus, repatrieerimine jne).
  • Pukseerimisabi paketti pakutakse Start & Drive'i hoolduslepingute raames lisavarustusena, kuid see on saadaval ka klientidele, kes neid lepinguid ei sõlmi.

Lisateabe saamiseks võtke meiega julgelt ühendust.

contact renault trucks
Teie sõidukid on alati kättesaadavad, mis võimaldab teil keskenduda oma äritegevusele täiesti rahulikult.
Set canonical URL
Off