Report

DISAIN

A designer working on a concept truck design

RENAULT TRUCKSI STIIL

Renault Trucks ennustab tuleviku arengusuundi, jagades teistega oma nägemust teadlikult avangardistlikust disainist ja muutes parimad hiljutised uuendused kättesaadavaks kõigile oma klientidele.

RENAULT TRUCKSI STIIL EELDAB TULEVASTE KASUTAJATE NÕUDMISTEGA ARVESTAMIST DISAINIPROTSESSI ALGUSEST PEALE

Joonte võimsus ja puhtus, dünaamilised vormid, veoauto esiosa tugevus ja isikupära ning voolavus - Renault Trucksi disainivalik annab igale mudelile individuaalse ilme. Kadestamisväärne välimus, mis selgitab Renault Trucksi edu viiel mandril.

RENAULT TRUCKSI DISAINERITE ÜLESANNE ON JÄLGIDA TULEVIKUSUUNDUMUSI JA ARVATA ÄRA KLIENTIDE EELISTUSI.

Veokite loomine tulevikule mõeldes on keeruline ettevõtmine, mis nõuab nii inseneride kui ka disainerite tihedat koostööd. Uute kontseptsioonide loomisel tehakse valik Renault Trucksi disainerite sadade kavandite ja jooniste hulgast. Tegemist ei ole lihtsalt futuristlike joonte disainimisega, vaid väga täpselt tuleb määratleda ka interjööri ja eksterjööri meeleolu, avade üksikasjad (uksed, aknad, katused, tagaluugid…) ja kõik muud elemendid, ühendades tehnilise teostuse uuendustega, mis loovad tuleviku mudelile lisaväärtust.

Renault Trucks Design

 

 

 

KAUBAMÄRGI RENAULT TRUCKS GENIAALSUS

Renault Trucks Logo on a concept truck

Kuna Renault Trucks paneb rõhku ka toodete välimusele, siis on disain kõigi sõidukite juures ülioluline. Koos selge viitega „ametile”, mille tarbeks iga veoauto on loodud, peab stiil toetama ka meie klientide imagot. Veok on tähistatud teemandikujulise Renault Trucksi logoga - kvaliteedimärgiga, mis on kogu maailmas Prantsuse loovuse sünonüümiks. Renault Trucksi tempel on tihedalt seotud ettevõtte väärtustega: disain, mida võimendavad innovatsioon, hoolivus ja tõhusus.

 

Renault Trucks Radiance concept truck

RADIANCE

Renault Trucks’ Dream Truck

Capitalising on the cultural heritage of the brand and its three core values of innovation, efficiency and care, the Marketing and Product teams of Renault Trucks have designed the ideal tractor.

Renault Trucks Hybris concept truck

HYBRYS

Renault Trucks presents Hybrys: an innovative, urban, hybrid technology concept vehicle

With its futuristic design, Hybrys is an expression of Renault Trucks’ vision of future urban transport. It is also a progressive step towards the inclusion of hybrid technologies in its products already on the market, offering alternative solutions to diesel.

In its product range, targeting local authorities and highways agencies, Renault Trucks offers a unique range of engines and alternative energy solutions : bio-diesel, natural gas, diesel / electric bi-modal and wholly electric. 

Set canonical URL
Off