Report

Kuidas rahastada elektriautot?

#JoinTheGoodMove

Electromobility

4min
Renault Trucks E-Tech range

Kui palju maksab elektriauto? Kas see ei ole kallis? Renault Trucks vastab kõigile teie küsimustele elektriauto kasutamise tegelike kulude kohta, et saaksite küsimust igast küljest vaadata.

 

Kuidas osta ja rahastada oma elektrisõidukit?

Täielik veoauto (veoauto + akud)
Osta ja omada seda Liisida ja kasutada
Tavalise osamaksuga Finantsliisinguga saate veoauto lepingu lõppedes omada või tagastada. Kasutusrendi puhul tagastate veoauto lepingu lõppedes.

 

#SWITCHTOELECTRIC

Me teame, et üks takistus, mis meie kliente takistab elektriautodele üleminekut, on veoauto hind ja mõju nende üldisele ärimudelile. Me mõistame, et peame neid toetama nende vajadustele kohandatud rahaliste lahendustega. Selleks, et võimaldada oma klientidele hõlpsasti energiale üleminekut saavutada, pakub Renault Trucks Financial Services erinevaid rahastamisvõimalusi ja on oluline, et neid arutataks juba väga varakult ostuprotsessi käigus. Rahastamislahendused võivad riigiti erineda sõltuvalt kohalikest eeskirjadest ja määrustest. Kuid peamiselt on saadaval kolm pakkumist vastavalt kliendi erivajadustele ja kasutamisele:

  • Standardne järelmaksulaen: klient omab elektriautot lepinguperioodi lõpus.
  • Finantsliising:klient otsustab liisida oma elektrisõiduki ja võib lepingu lõppedes valida, kas tagastada sõiduk või osta see jääkväärtuse tasumise eest.
  • Kasutusrent: klient otsustab liisida oma elektrisõiduki ja tagastab selle lihtsalt lepingu lõppedes.

Elektrisõiduki maksumust tuleb uurida tervikuna, st arvesse tuleb võtta mitte ostukulu, vaid omandamise kogukulu. Selle kasutamine on väga ökonoomne: see nõuab vähe hooldustoiminguid ja kütusekulu on väga väike. Paljudes riikides on olemas ka riiklikud toetused või maksusoodustused, näiteks täiendav amortisatsioon, mida tuleks arvesse võtta.

Renault Trucks Master E-Tech

Contact our financial consultants

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
I agree to receive news and information about Renault Trucks products and events. I will be able to stop these communications in every email I receive.
Set canonical URL
Off