Transport solution

Päästetööd ja tuletõrje: tegutseda ohutult igal maastikul

Construction

Distribution

5min
Renault Trucks C with High Power Foam Fire appliances

Tuletõrjujana võib Teid kutsuda igal ajal kõikjale, olenemata maastikust. Renault Trucks pakub teile oma oskusteavet ja pikaajalist kogemust koostöös Teie ameti ja pealisehitajatega, et aidata Teil valida parimad päästeteenistuse sõidukid (tuletõrjeauto, paakauto jne). Samuti saame Teid nõustada teenuste osas, mis aitaksid Teil kaitsta teisi, kaitstes samal ajal iseennast.

Avastage meie päästesõidukite sõidukite valik

Renault Trucks on teinud koostööd tuletõrjujatega juba üle sajandi. Tuginedes sellele pikaajalisele partnerlusele, teeme tihedat koostööd pealisehitajatega, et pakkuda Teile Teie tegevuseks kõige paremini sobivaid sõidukeid, mis on ideaalselt kavandatud hädaolukordade lahendamiseks. Meie Renaul Trucks Master, Renault Trucks D ja D WIDE, Renault Trucks C ja Renault Trucks K vastavad Teie vajadustele, olenemata sellest, kas Teid ootab väljakutse  linnas, maanteel, metsa- või majapõlengutele, tööstusriskidele või erioperatsioonidele.

Tuletõrjeautod: sekkuda kiiresti ja igal juhul.

Me teame, et Teid võidakse kutsuda kõikjale. Seetõttu on oluline, et Teil oleks linnasiseseks tööks kergesti juhitavad ja kompaktsed sõidukid, millel on lühike pöörderaadius ja sobiv pöördemoment isegi madalamatel käikudel (meie Renault Trucks C puhul 900 pööret minutis).

m See on meie Renault Trucks D pöörlemisraadius.

Sobivate töötingimuste tagamine tuletõrjujatele

Selleks, et kaitsta Teisi inimesi parimal võimalikul viisil, peavad tuletõrjujad kõigepealt kaitsma ennast ja veenduma, et tingimused on sobivad. Operatsiooni esimene etapp on tuletõrjeauto käivitamine! Seepärast oleme konstrueerinud võtme, mida ei saa kaotada. Lisaks sellele on Renault Trucks konstrueerinud võimalikult madalad astmed, mis lihtsustavad juhi ja meeskonna sisse- ja väljaronimist.

Renault Trucks Masteril on esimene aste vaid 436 mm kõrgusel maapinnast.

Katell Simon Tootejuht

Selle külgmised uksed võivad avaneda kuni 1270 mm laiuselt. Kõik sõidukid tarnitakse nii, et nende raamil on tühi koht, kuhu mahub igasuguste stsenaariumide puhul kasutatav oluline varustus, näiteks veepumbad paakautodele, valgustusseadmed või suured lõikurid liiklusõnnetuste puhul. Tuletõrjeks mõeldud sõidukid on eelnevalt varustatud termokaitsega, mis kaitseb tuletõrjujaid 10 minutit 130 °C juures, kui nende veokit peaks tulekahju ümbritsema.

Tuletõrjujad: võtke maksimum meie partnerlusest pealisehitajatega

Teie vajadused sõidukile sõltuvad olukorrast, kuhu Teid kutsutakse. Seepärast on meie raamid kavandatud nii, et need sobivad kõikide stsenaariumide jaoks sobiva veoki jaoks. Kõikide nõuete rahuldamiseks kasutab Renault Trucks seitset erinevat baasraami, mis ulatuvad 3,3 kuni 33 tonnini. Nende hulka kuuluvad maanteeabiautod, nagu Renault Trucks Master, suure võimsusega tuletõrjeautod, nagu Renault Trucks C või K, ja ka meie Renault Trucks D.

Meie pealisehituspartneritel on juurdepääs Renault Trucksi pealisehitusportaalile - spetsiaalsele veebisaidile, kust saab leida järgmisi punkte:

  • üksikasjalikud tehnilised lehed kõigi sõidukite kohta
  • joonised mõõtkavas 1/20
  • paigaldusjuhised

See lihtsustab nende tööd ja vähendab sõiduki tarneaega. Selline tihe koostöö tähendab ka seda, et meie pakkumised saavad areneda vastavalt Teile usaldatud ülesannetele ja ootustele.

Prognoosige veoautode hooldust, et vältida sõiduki seisakuid

Sõidukite ja varuosade kättesaadavus on oluline punkt. Et vältida sõidukite seisakuid ja planeerimata peatusi, on Renault Trucks välja töötanud uue ja uuendusliku teenuse. PREDICT-lepingu sõlmimisel registreeritakse teie sõidukid digitaalsel platvormil ning nende hooldust jälgitakse ja jälgitakse tähelepanelikult. Kui tööd peetakse vajalikuks või kui mõni osa vajab väljavahetamist, võtab Teie nõustaja Teiega ühendust ja määrab hoolduse ajakava. Meie eesmärk on hoida sõidukite ootamatu seisak minimaalseks.

Vähendage oma päästesõidukite tarbimist

Kütusekulu on hädaabiautode jaoks suur kulu. Oma autopargi paremaks haldamiseks võite kasutada Optifleet'i - Renault Trucksi pakutavat nutikat autopargi haldamise teenust. Selle abil saate oma sõidukite asukoha reaalajas kindlaks teha ja Teile saadetakse konkreetset teavet sõidukite tarbimise ja sõidukijuhtide kasutamise kohta. Optifleet'ile pääseb ligi veebilehe või nutitelefonirakenduse kaudu.

Set canonical URL
Off