Transport solution

5 põhipunkti, kuidas vähendada oma veoautode kütusekulu ja CO2 heitkoguseid

5min
p041396

Jälgige oma veokite jõudlust Optifleetiga

Autopargi haldamise vahendite kasutuselevõtmine muudab keskkonnasäästliku sõidu meetodid teie sõidukijuhtide jaoks käegakatsutavamaks, kaasab neid pikaajaliselt teie ettevõtte eesmärkide saavutamisse ja võimaldab teil hinnata tehtud jõupingutuste kasu. Selleks, et see vähendamine oleks tõhus, soovitame teil kasutada sellist sõidukipargi haldamise vahendit nagu Optifleet. See on loodud ja arendatud koos veoettevõtete spetsialistidega ning võimaldab teil jälgida oma autopargi tegelikku kütusekulu veoautode ja sõitude kaupa. Kõigi saadaolevate andmeüksuste hulgast saate valida, kas koostate aruande nende kohta, mis on teie tegevuse jaoks kõige asjakohasemad. Neid andmeid saate kasutada parimate tavade ja paranduste kindlaksmääramiseks, et toetada oma juhtide keskkonnasõbralikku sõitu.

Kütusekulu on alati võimalik parandada ning kui järgite neid nõuandeid, näete kiiresti, et teie kulud ja CO2-heitmed vähenevad märkimisväärselt. Meie eksperdid ja spetsialistid nendes valdkondades oskavad teid toetada ja juhendada, et kohandada Optifleet'i lahendus teie tegevusele.

Kasutage meie kütusesäästlikkuse tarkvaratehnoloogiat

Aastate jooksul oleme pühendunud paljude tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamisele ja pakkumisele, mille eesmärk on vähendada meie sõidukite kütusekulu. Meie Fuel Eco pakett sisaldab mitmesuguseid uuendusi teie sõidukite kütusekulu vähendamiseks, näiteks seadistatavad mootori seiskamis- ja käivitamisfunktsioonid, "võimsus"-režiimi keelamine ja reguleeritava vooluhulgaga pumbad. Sõidukiirusehoidja sisaldab ka režiimi "Eco Cruise Control", mis optimeerib käiguvahetust, et seada esikohale kütusesäästu.

Lisaks on meie T-, THigh, C- ja K-seeriad  varustatud uute mootoritega DE11 ja DE13, mis koos täiustatud tehnoloogiaga, nagu "Turbo Compound" ja spetsiaalsed teenused, vähendavad märkimisväärselt kütusekulu ja CO2-heitmeid kuni -10% (võrreldes eelmise põlvkonna mootoritega DTI 11 ja DTI 13). "Turbo Compound" võimaldab arendada suuremat pöördemomenti madalatel mootori pöörlemiskiirustel. Samuti maksimeerib "Smart Torque Control" lahendus mootori parimat jõudlust pakkuvas tsoonis viibimise aega, ilma et see mõjutaks manööverdamisvõimet.

Lisaks võimaldab uus 460 hj DE11 mootor, mis on saadaval D Wide ja C 2.3 sõidukite jõuülekannetel, kütusekulu vähendamise võimaluseks kuni 10%.

Renault Trucks soovitab ka sõiduki maksimaalset kiirust 88 km/h. See on meie tootmisüksusest väljuvate veoautode pardatarkvaras vaikimisi määratud. Selline kiiruse piiramine mõjutab sõiduaega vaid mõne minuti võrra, kuid vähendab kütusekulu 1% võrra (sama kiirusega 90 km/h läbitud teekonna puhul)!

Valige kõige tõhusam lahendus oma veoautode hooldamiseks ja teenindamiseks.

Oluline on täita oma sõidukite perioodilised hooldusintervallid. Mahajäetud õlivahetus, madal rehvirõhk või puudulik rattasuunamine suurendab kütusekulu.Seetõttu pakume teie sõidukipargile plaanilist hooldusteenust, kasutades ORIGINAAL seid varuosi, millele kehtib tootja garantii, mis hoiab hooldatud sõidukid teel kauem.

p041327

Kasutage konkreetset konfiguratsiooni, määrdeaineid ja valikuid.

Lisaks vastutustundlikule juhtimisele ja plaanipärasele hooldusele oleme välja töötanud tehnilised vahendid teie kaubandusliku autopargi kütusekulu optimeerimiseks. See hõlmab teie veoauto vajadustele sobivate mootorimäärdeid. Saate valida suure hulga suure jõudlusega määrdeainete hulgast, mis vähendavad jõuülekande hõõrdumist ja kaitsevad teie sõiduki mootorit.

Sõidukite seadistamisel peaksite arvestama kahte põhikriteeriumi:

  • teie veoautode poolt transporditav keskmine koormus
  • maapinna topograafia, mida nad läbivad.

Sõltuvalt teie nõuetest suuname teid teie rakendusele sobiva mootori juurde, millel on õige võimsus.

Samuti on oluline valida õige veoajam ja lõppastme suhe, et parandada veoautode kütusesäästu. Oleme välja töötanud võimsa tööriista, mille abil saate kindlaks teha kõige sobivama veovõlli sõltuvalt eespool nimetatud kahest põhikriteeriumist ja teie kasutusalast: maksimaalne nõutav keskmine kiirus, rehvide sobivus jne.

Teie veoauto jaoks parima konfiguratsiooni üle otsustamisel tuleb arvesse võtta ka aerodünaamikat, mis on küll sageli tähelepanuta jäetud, kuid mis on ülimalt oluline. Renault Trucks T on juba kontseptsioonifaasis projekteeritud nii, et selle õhutakistuskoefitsient oleks väike. Seetõttu on kabiin trapetsikujuline, tagaosa on laiem kui eesosa ja tuuleklaas on 12% võrra tahapoole kallutatud. Samuti on sõiduk standardvarustuses integreeritud deflektor, mida saab reguleerida 5 erinevasse asendisse. Kui kütusekulu vähendamine on teie peamine prioriteet, võite valida rasked aerodünaamilised komponendid. Võite valida tugevdatud külgmised deflektorid, keredetaili laiendused üle kere või ukse pikendused. Kombineerituna võivad need komponendid vähendada kütusekulu rohkem kui 1% võrra. Võrreldes läbitud kilomeetrite arvuga võib see anda märkimisväärse kokkuhoiu.

Mis iganes on teie eesmärgid kütusekulu vähendamiseks, võtke meiega ühendust.

AERODÜNAAMILINE DISAIN

Renault Trucks Aerodynamic Design

1- Erinevat tüüpi katuseflektorid

Fikseeritud (88 mm), käsitsi reguleeritav 285-496 mm (kiire reguleerimine) valikuline) - kokkupandavad külgmised deflektorid.

2 - 12° tuuleklaasi kalle

3 - Integreeritud spoileriga kaitseraua

4 - Trapetsikujuline kabiin

2,3m ees ja 2,5m taga.

5 - Varikatuse pikendused

Raamil ja ukse pikendustel.

6 - Deflektor, mis on integreeritud optiline plokk

7 - Rattakoopad

Parandavad õhuvoolu ja vähendavad vett vee pritsmeid.

Olen nõus, et käesoleva vormi esitamisel säilitab ja säilitab Renault Trucks minu isikuandmeid nii kaua, kui see on vajalik esitatud teabe hindamiseks ja selleks, et minuga saaksime selle konkreetse teema kohta uuesti ühendust võtta. Minu andmeid võidakse edastada ka Renault Trucksi partneritele ja turustajatele, kes saavad minu nõudmistega tegeleda.
Set canonical URL
Off