Kuljetusratkaisu

5 põhipunkti, kuidas vähendada oma veoautode kütusekulu ja CO2 heitkoguseid

5min
T High crossing a bridge

Kui te juhite veoettevõtet, on kütus teie ettevõtte jaoks suur kulu. Hoolimata kütusepumpade hinnatõusust, ei pea HCV kütusekulu olema probleemiks. Teie sõidukite kütusekulu tuleb mängu juba enne esimest kilomeetrit. CO2-heitmete vähendamine on samuti esiplaanil, kuna me püüame täita rangemaid heitkoguste eeskirju. Meie eksperdid aitavad teil valida õige sõiduki ja leida konfiguratsiooni, mis vastab teie nõuetele ja pakub parimat võimalikku kütusesäästu, olles seega keskkonnasõbralikum. Selleks, et aidata teid, on siin 5 põhipunkti, mida silmas pidada.

Keskendumine inimlikule aspektile: juhtide koolitus

Juhi roll on kütusekulu vähendamisel ja seega teie ettevõtte edu toetamisel väga oluline. Investeeringud koolitusse tähendavad pikaajaliste tulemuste saavutamist. Pakume säästliku sõidu koolitusi, mis võivad toimuda kas meie koolituskeskuses või teie enda ruumides, kasutades oma sõidukeid. Selle tulemusena saate arendada oma juhtide oskusteavet, mis aitab pikemas perspektiivis kaasa teie kasumlikkusele.

Man standing next to a white board talking to other people seated

Läbivaatamise tulemuslikkus

Autopargi haldamise vahendite kasutuselevõtmine muudab keskkonnasäästliku sõidu meetodid teie sõidukijuhtide jaoks käegakatsutavamaks, kaasab neid pikaajaliselt teie ettevõtte eesmärkide saavutamisse ja võimaldab teil hinnata tehtud jõupingutuste kasu. Selleks, et see vähendamine oleks tõhus, soovitame teil kasutada sellist sõidukipargi haldamise vahendit nagu Optifleet. See on loodud ja arendatud koos veoettevõtete spetsialistidega ning võimaldab teil jälgida oma autopargi tegelikku kütusekulu veoautode ja sõitude kaupa. Kümnetest kättesaadavatest andmeelementidest saate valida, millised on teie tegevuse jaoks kõige olulisemad. Neid andmeid saate kasutada parimate tavade ja paranduste kindlaksmääramiseks, et toetada oma juhtide keskkonnasõbralikku sõitu.

Kütusekulu on alati võimalik parandada ning kui järgite neid nõuandeid, näete kiiresti, et teie kulud ja CO2-heitmed vähenevad märkimisväärselt. Meie eksperdid ja spetsialistid nendes valdkondades oskavad teid toetada ja juhendada, et kohandada Optifleet'i lahendus teie tegevusele.

Kasutage ära tehnoloogiat tänu meie pardatarkvarale

Aastate jooksul oleme pühendunud paljude tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamisele ja pakkumisele, mille eesmärk on vähendada meie sõidukite kütusekulu. Meie Fuel Eco pakett sisaldab mitmesuguseid uuendusi teie sõidukite kütusekulu vähendamiseks, näiteks seadistatavad mootori seiskamis- ja käivitamisfunktsioonid, "võimsus"-režiimi keelamine ja reguleeritava vooluhulgaga pumbad. Sõidukiirusehoidja sisaldab ka režiimi "Eco Cruise Control", mis optimeerib käiguvahetust, et seada esikohale kütusesäästu.

Lisaks on meie T-, T High-, C- ja K-seeriad varustatud uute mootoritega DE11 ja DE13, mis koos täiustatud tehnoloogiaga, nagu "Turbo Compound" ja spetsiaalsed teenused, vähendavad märkimisväärselt kütusekulu ja CO2-heitmeid kuni -10% (võrreldes eelmise põlvkonna mootoritega DTI 11 ja DTI 13). "Turbo Compound" võimaldab arendada suuremat pöördemomenti madalatel mootori pöörlemiskiirustel. Samuti maksimeerib "Smart Torque Control" lahendus mootori parimat jõudlust pakkuvas tsoonis viibimise aega, ilma et see mõjutaks manööverdamisvõimet. Lisaks sellele täiustame oma Optivisioni ennetavat püsikiiruse hoidjat.

Lisaks sellele võimaldab uus 460 hj mootor DE11, mis on saadaval D Wide ja C 2.3 sõidukite jõuülekandesüsteemides, vähendada kütusekulu kuni 10%.

Renault Trucks soovitab ka sõiduki maksimaalset kiirust 88 km/h. See on meie tootmisüksusest väljuvate veoautode pardatarkvaras vaikimisi määratud. Selline kiiruse piiramine mõjutab sõiduaega vaid mõne minuti võrra, kuid vähendab kütusekulu 1% võrra (sama kiirusega 90 km/h läbitud teekonna puhul)!

Valige kõige tõhusam lahendus oma veoautode hooldamiseks ja teenindamiseks.

Oluline on täita oma sõidukite perioodilised hooldusintervallid. Mahajäetud õlivahetus, madal rehvirõhk või puudulik rattasuunamine suurendab kütusekulu. Seepärast pakume teie sõidukipargile plaanilist hooldusteenust, mille puhul kasutame GENUINE varuosasid, millel on tootja garantii, mis hoiab hooldatud sõidukid kauem liikluses.

Renault Trucks T High being repaired

Kasutage konkreetset konfiguratsiooni, määrdeaineid ja valikuid.

Lisaks vastutustundlikule juhtimisele ja plaanipärasele hooldusele oleme välja töötanud tehnilised vahendid teie kaubandusliku autopargi kütusekulu optimeerimiseks. See hõlmab teie veoauto vajadustele sobivate mootorimäärdeid. Võite valida suure hulga kõrgtehnoloogiliste määrdeainete hulgast, mis vähendavad jõuülekande hõõrdumist ja kaitsevad teie väike- või raskeveokite mootorit.

Sõidukite seadistamisel peaksite arvestama kahte põhikriteeriumi:

  • teie veoautode poolt transporditav keskmine koormus
  • ja maapinna topograafia, mida nad läbivad.

Sõltuvalt teie nõuetest suuname teid teie rakendusele sobiva mootori juurde, millel on õige võimsus.

Samuti on oluline valida õige veoajam ja lõppastme suhe, et parandada veoautode kütusesäästu. Oleme välja töötanud võimsa tööriista, mille abil saate kindlaks teha kõige sobivama veovõlli sõltuvalt eespool nimetatud kahest põhikriteeriumist ja teie kasutusalast: maksimaalne nõutav keskmine kiirus, rehvide sobivus jne.

Teie veoauto jaoks parima konfiguratsiooni üle otsustamisel tuleb arvesse võtta ka aerodünaamikat, mis on küll sageli tähelepanuta jäetud, kuid mis on ülimalt oluline. Renault Trucks T on juba kontseptsioonifaasis projekteeritud nii, et selle õhutakistuskoefitsient oleks väike. Seetõttu on kabiin trapetsikujuline, tagaosa on laiem kui eesosa ja tuuleklaas on 12% võrra tahapoole kallutatud. Samuti on sõiduk standardvarustuses integreeritud deflektor, mida saab reguleerida 5 erinevasse asendisse. Kui kütusekulu vähendamine on teie peamine prioriteet, võite valida rasked aerodünaamilised komponendid. Võite valida tugevdatud külgmised deflektorid, keredetaili laiendused üle kere või ukse pikendused. Kombineerituna võivad need komponendid vähendada kütusekulu rohkem kui 1% võrra. Võrreldes läbitud kilomeetrite arvuga võib see anda märkimisväärse kokkuhoiu.

Mis iganes on teie eesmärgid kütusekulu vähendamiseks, võtke meiega ühendust.

Olen nõus, et käesoleva vormi esitamisel säilitab ja säilitab Renault Trucks minu isikuandmeid nii kaua, kui see on vajalik esitatud teabe hindamiseks ja selleks, et minuga saaksime selle konkreetse teema kohta uuesti ühendust võtta. Minu andmeid võidakse edastada ka Renault Trucksi partneritele ja turustajatele, kes saavad minu nõudmistega tegeleda.
Set canonical URL
Off