Report

Elektriautode liising on mugav, keskkonnasõbralik ja kuluefektiivne

Green Energies

3min
Renault Trucks E-Tech range

Jean Francesco Hächler on Renault Trucks Financial Services'i riigijuht. Ta pakub Renault Trucksi klientidele - sealhulgasCarlsberg- valik liisingulahendusi, mis pakuvad eelarvelisi ja operatiivseid eeliseid.

"Ma elan ja töötan Zürichis, ühes maailma pangandus- ja finantskeskuses. Sarnaselt ülejäänud Šveitsiga on minu linna linnatransport liikumas e-mobiilsete lahenduste suunas, et parandada kesklinna elukvaliteeti ja vähendada üldist CO2-heidet. Mina isiklikult võin ainult tervitada seda suundumust puhtamate, energiatõhusamate ja vaiksemate transpordilahenduste suunas, mis on kooskõlas taastuvatest energiaallikatest saadava energiaga.

electric truck leasing Renault Trucks Financial services
Elektriautodega rahastan ma ökomobiilsust.

Minu töö Renault Trucks Financial Services'is hõlmab rahastamislahenduste koostamist ettevõtetele, kes soovivad lisada oma autoparki ühe või mitu elektriautot. Soovitan peaaegu alati liisingut, mitte otsest ostu. Arvestades elektriautode kogukulu (TCO), on liising finantsiliselt palju mõistlikum. Millised on siis Renault Trucks Financial Services* klientide eelised? Nad peavad ainult sõitma, meie hoolitseme kõige muu eest! Lihtsamalt öeldes võtab Renault Trucks vastutuse hoolduse eest. Kui veoautoga tekib vähimgi probleem, hoolitseb tootja selle eest ja toob sõiduki võimalikult kiiresti tagasi teele: see on tõeline meelerahu.

 

e-mobiilsus on muutumas uute lepingute võitmise võtmeks.

Elektriautosid kasutavatel veoettevõtjatel on ka väga praktiline rahaline kasu. Lisaks eelistele ettevõtte maine seisukohalt - ökomobiilsust peetakse kõigis tööstussektorites üha olulisemaks ja see on muutumas uute lepingute võitmise võtmeks - ei pea maksma ka teekasutustasu. Näiteks Šveitsis on elektriautod täielikult vabastatud maanteemaksust, mis tähendab 20 000 Šveitsi frangi (18 980 eurot) kokkuhoidu veoauto puhul, mis läbib aastas 35 000 kilomeetrit (21 750 miili).

See oli kindlasti Carlsbergi jaoks oluline tegur, kui ettevõte sõlmis tänavu veebruaris Renault Trucksiga 20 DWide Z.E. 26-tonnise veoauto hankimiseks suure lepingu. Neid 100% elektrilisi sõidukeid hakkab kasutama Carlsbergi Šveitsi tütarettevõte Feldschlösscheniõlletehas. Kõik 20 veoautot hakkavad igapäevaselt läbima 100-200 kilomeetrit, et varustada õlletehase kliente 15 logistikakeskusest. Olen isiklikult väga uhke, et olen osalenud selle ajaloolise lepingu rahastamise korraldamisel."

*Renault Trucks Financial Services on Volvo Groupi tütarettevõtte Renault Trucks finants- ja kindlustusteenus.

Profiil

Jean Francesco Hächler on riigijuht ja mitte-ühenduste liisingutehingute spetsialist, kellel on Luzerni rakenduskõrgkooli ettevõtte finantsjuhtimise magistrikraad. Ta alustas oma karjääri Credit Suisse'is 2001. aastal. Olles kuus aastat töötanud Xerox Leasingis, liitus ta 2017. aastal Renault Trucks Finance'iga. Tema edusammude hulka kuulub rahastamise korraldamine, et hõlbustada Carlsberg Groupi lepingut 20 Renault Trucks D Wide Z.E. 26-tonnise veoauto ostmiseks.

Jean Francesco Hachler
Set canonical URL
Off