Transport solution

Kaubaveod: pikamaaveod täielikus meelerahus

Distribution

Long haul

5min
p041396

Kaubavedude spetsialistina ei ole ettenägematud sündmused kunagi hea uudis. Vajate pikaajalist nähtavust ja transpordilahendusi, mis hoiavad kulud kontrolli all ja hoiavad veokijuhte pikaajaliselt teie juures. Avastage Renault Trucksi pakutavad tooted ja teenused, mis suurendavad kasumlikkust ja muudavad juhtimise lihtsamaks.

Renault Trucks T: ideaalne sõiduk tootlikkuse suurendamiseks

Renault Trucks T-mudel on mõeldud pikamaatranspordiks jaoks. See on kõige sobivam sõiduk kaubavedudeks. Renault Trucks T või T High mudel pakub töökindlust, suurt jõudlust ja uskumatut mugavust. Kombineerituna Renault Trucksi teenustega saate suurendada oma ettevõtte kasumlikkust ja tööaega. Euro 6 mootor tagab hea kiiruse ja suurepärase sõidumugavuse, piirates samal ajal saastet ja kütusekulu.

Renault Trucks T

Kaugvedu: mugavus ennekõike

Need, kes sõidavad pikki vahemaid, on kirglikud teel olemise ja oma töö suhtes. Nad veedavad rooli taga lugematuid tunde, mis tähendab, et sõiduki mugavus peab vastama nende kõrgeimatele ootustele. Oma asjade, eriti raskete esemet,e laadimisel saavad nad kasutada välist pagasiruumi ja pääseda sinna seestpoolt ligi. Sõidukisse sisenedes pakub täiustatud kabiin täiuslikku nähtavust ja lihtsustab manööverdamist peale- ja mahalaadimisel.

Renault Trucks T High accessories

 

Renault Trucks T High kabiinil on täiesti tasane põrand ja 6,6 jala kõrgune lagi, mis hõlbustab liikumist, ning 8,2 jala laiune magamisala. Mõlema esiistme vahelisse ruumi saab paigutada 40-liitrise vaikse elektrilise külmiku ja paigaldada ka kokkupandava laua(maxispace kabiin).

Renault Trucks T High Truck cabin
Renault Trucks T High accessories

Mugavuse või ohutuse suurendamiseks on saadaval ka palju muid Renault Trucks'i lisaseadmeid - näiteks õhupüstol kabiini kiireks puhastamiseks, vargusevastane seade või ukse vandalismivastane seade, mis võib öösel osutuda äärmiselt kasulikuks.

Renault Trucks T High cabin

Kaubaveod: "viimaste kilomeetrite" tarned

Kui teie tegevus keskendub regioonaalvedudele linnapiirkondades või "viimaste kilomeetrite" tarnetele, siis võiksite valida meie Renault Trucks Master'i. See sõiduk mahutab 3,3 kuni 7,5 tonni, seda on linnas väga lihtne juhtida  ja sellel on väga madal koormakünnis, mis teeb töö lihtsamaks nii autojuhtidele kui ka kohaletoimetajatele. Selle laadimismaht võib ulatuda kuni 17 m3 (seega 5 euroalust) ja kasulik koormus võib sõltuvalt mudelist ulatuda kuni 2332 kg. Kütusekulu vähendamiseks on see varustatud automaatkäigukasti ja ökorežiimiga, samuti käiguvahetuse abiga ja Stop & Start süsteemiga.

Kui soovite täielikult vabaneda kütusekuludest või liiklema madala saastekogusega piirkondades, soovitame Renault Trucks Master Z.E. See 100% elektriline tarbesõiduk on saadaval kuues erinevas versioonis ning selle tegevusraadius on 33 kWh aku abil 75 miili.

Versioonid hõlmavad kaubikut, platvormkabiini või raamkabiini. See on hõlpsasti kohandatav kõigi teie vajadustega ning pakub kuni 1720 kg kasulikku koormust ja kuni 22 m3 suurust laadimismahtu.

Hajutage oma kulud pikemas perspektiivis

Kaugvedude valdkonnas võivad mis tahes logistilised probleemid avaldada suurt mõju. Selleks, et hajutada oma kulusid ja piirata ettenägematuid sündmusi, pakub Renault Trucks Start&Drive lepinguid, mis sisaldavad individuaalset hooldusplaani vahemikus 2 kuni 5 aastat ja kuni 155 300 kilomeetrit aastas - sõltuvalt valitud sõidukist ja selle kasutamisest. Nii saate vähendada oma seisukulusid, lihtsustada haldustööd ja tagada sõiduki kõrge jõudluse pikemas perspektiivis.

Lisaks sellele on tänu oma ulatuslikule võrgustikule Prantsusmaal ja Euroopas saab teie sõidukite eest hoolitseda kiiresti ja tõhusalt, ilma et oleks vaja naasta nende kodubaasi.

Kuna sõidukite kättesaadavus on kaubandusveo puhul väga oluline, on Renault Trucks uuendanud oma dünaamilise ja ennetava hooldusteenuse: Predict. Teie veoauto on registreeritud spetsiaalses andmebaasis, mis jälgib selle kasutamist ja kulumist. Kui on vaja sekkuda, võtab teie nõustaja teiega ühendust, et määrata aeg enne rikke tekkimist ja ajal, mis mõjutab teie tegevust kõige vähem.

Vähendage kütusekulusid

Sõidukite tarbimine ja sõidukijuhtide kasutamine mõjutab reaalselt ja otseselt teie kulusid. Renault Trucksi sõidukid on välja töötatud nii, et need tarbiksid võimalikult vähe. Renault Trucks T kabiinil on trapetsikujuline ja 12° kaldega tuuleklaas, mis parandab õhuvoolu ja vähendab kütusetarbimist. Meie mootorid DTI 11 ja DTI 13 on samuti loodud hea teenuse kiiruse tagamiseks.

Renault Trucks T või T High mudelitele saab lisada muid lisavõimalusi, mis muudavad need veelgi suurema jõudlusega, tänu Eco Fuel paketile, mis sisaldab järgmist:

  • Eco Cruise Control režiim Optidriveri automaatkäigukastil.
  • eemaldatav õhukompressor
  • muutuva roolimehhanismi pump
  • automaatne mootori seiskamine

Sellest hoolimata teame kõik, et tarbimine ei sõltu ainult sõidukist, vaid ka sellest, kuidas sellega sõidetakse. Juhtide koolitamine tõhusaks sõiduks mängib olulist rolli kogu teie sõidukipargi kütusetarbimise vähendamisel. Selleks on Renault Trucksil olemas oma Optifuel-lahendused. Teil on juurdepääs äärmiselt täpsetele tarbimisandmetele kõigi teie sõidukite kohta, samuti teabele nende kasutamise kohta.

StepC_D

 

Kaugvedu: tarnete jälgimine reaalajas

Samamoodi nagu ettenägematu hooldus ei ole kunagi teretulnud, võivad ootamatud logistilised sündmused teie tegevusele kiiresti negatiivset mõju avaldada. Meie nutika Optifleet sõidukipargi haldamise lahenduse abil saate oma sõidud tõhusalt planeerida ja tänu geo-tracking-võimalusele oma sõidukeid reaalajas jälgida. Saate hõlpsasti juurdepääsu iga sõiduki tarbimisandmetele ja sõiduaegadele. Kui klient muudab oma tellimust või kui näete, et saate tarne lisada, saate juhte ümber suunata või lihtsalt määrata neile uue töö ilma probleemideta.

Rahastage oma kaugsõiduveokeid

Renault Trucks aitab teil finantseerida oma sõidukeid. Meie erinevad finantseerimisvõimalused sobivad teie rahvusvahelise transporditegevuse ja sellega kaasnevate suurte läbisõitudega. Näiteks pakume kõikehõlmavat spetsiaalset finantsliisingulahendust, nii et saate oma TCO (Total Cost of Ownership) üle täielikku kontrolli ilma ebameeldivate üllatusteta. Meie nõustajad juhendavad teid, et te saaksite valida kõige sobivama lahenduse.

VÕTKE ÜHENDUST MEIE MÜÜGIESINDAJAGA!

Set canonical URL
Off