Transport solution

Efektiivne metsavedu: metsas kui maanteel

Distribution

5min
Logging Renault Trucks in Cameroon

Metsaveoks on vaja sõidukit, mis sõidab hästi nii metsas ebatasasel pinnasel kui k amaanteel. Renault Trucksi pakutavad metsaveokid on vastupidavad ja efektiivsed. Meie nõustajad saavad Teid juhendada Teie tegevuseks kõige sobivamate valikute valimisel.

Valige töökindel puiduveok, et tagada suurem jõudlus ja ohutus

Puidu laadimine metsas ja transport on keerukas tegevus, mis mõnikord toimub nõudlikes oludes. Laadimisala võib olla raskesti ligipääsetav, kuna teed või rajad on kitsad ja halvas seisukorras. Transporditavad koormad on sageli väga rasked ja tülikad. Teie veokite vastupidavus on Teile oluline. Laadimisalal maastikul olles on kõik sõiduki tehnilised omadused äärmiselt vajalikud.

Renault Trucks K XTREM 6x4 veoki kandevõime on kuni 34 tonni ja GCW (Gross Combination Weight) kuni 120 tonni. See on loodud spetsiaalselt suure koormusega keskkonda ja töödeks. Selle raam on varustatud tugevdatud tugipostidega, paraboolsete 4-leheliste vedrudega ja 100% terasest kaitsekilbiga, millel on kaitstud esituled

Renault Trucks K crossing a big pool of muddy water in Cameroon

Renault Trucks K suur kliirens (kuni 33 cm) ja 32° kaldenurk ning väiksem kabiin muudavad metsas sõitmise lihtsamaks.

Driver on board a Renault Trucks K in Cameroon

Juhi asukoht kabiinis on ideaalne, et tagada suurepärane nähtavus sõidukist ja selle ümber. Samuti on saadaval mitu funktsioonid näiteks manuaalne gaasipedaal, mis võib olla väga kasulik, et vältida tõrgete tekkimist konarlikul maastikul sõites. Järskude teede puhul, mida juhtidel võib olla vaja läbida täiskoormaga, on Optibrake mootoripidur parim turul. See suurendab nii veoki koorma kui ka Teie juhtide tõhusust ja ohutust.

Crane placing loggs on a trailer

Tagatelje kandevõime võib ulatuda kuni 32 tonnini, nii et saate paigaldada vajaliku kraana ja raam on valmis platvorm-kraana varustuse paigaldamiseks. Sellel on kõik vajalikud ühendused kraana juhtimiseks (lülitid ja ekraaninäidik), kraana tugiplaadid (20 kuni 40 tonni/meeter) ja mitu vaba kohta statiivide paigaldamiseks.

Meie Renault Trucks K mudel Kamerunis tegutsemas

Vähendage oma hoolduskulusid

Tingimused, milles toimub puiduvedu, võivad olla teie sõidukite jaoks eriti nõudlikud, iseäranis pidurite ja vedrustuse osas. Renault Trucksi originaalvaruosade kvaliteet tagab suure jõudluse ja vastupidavuse. Seega on teie töövahend kauem kasutatav.

Kui mõni osa vajab väljavahetamist, pakub Renault Trucks uusi originaalvaruosi, kuid pakub ka alternatiivset lahendust: oma standardset vahetusteenust. Selle programmi raames parandatakse ja testitakse originaalosad spetsiaalses tehases, enne kui need uuesti turule lastakse. Need pakuvad sama tõhusust ja samu omadusi kui uued ning neil on kaheaastane garantii (osad ja töö). Taaskasutusse toodud varuosade kasutamisega saate vähendada oma hoolduseelarvet ning aidata kaasa ringmajandusele ja säästva arengu põhimõttele.

Lisaks sellele pakub Renault Trucks hoolduse paremaks prognoosimiseks ja sõiduki seisakute vähendamiseks ka individuaalseid hooldusplaane, mis koostatakse koostöös teiega vastavalt teie metsaveovajadustele. Seega saab teie eelarvet planeerida, kontrollida ja jaotada kogu valitud lepingu kehtivusaja jooksul. See tähendab ka seda, et saate oma sõidukeid kauem hoida, tänu kaubamärgi poolt pakutavale korrapärasele ja kõrgetasemelisele hooldusele. Sõidukite kättesaadavuse suurendamiseks võite kasutada ka Renault Trucksi loodud mobiilseid töökodasid, kus tehnikud tulevad otse Teie asukohta, et kontrollida Teie sõidukeid.

Finantseerige oma metsaveokid kooskõlas metsaveoga seotud piirangutele

Teie lepinguhaldur toetab Teid sobiva finantseeringu ja kindlustuse valikul. Selle sektori professionaalina on ta teadlik paljudest piirangutest, mis on seotud metsaveoga ning võtab metsaveo eripära lepingu koostamisel arvesse. Ta võib näiteks jaotada sõiduki rahastamise vastavalt pealisehituseks  kuluvale ajale või võtta lepingu kestuse aluseks pigem aja kui läbisõidu, sest viimane on üldiselt üsna väike ja ei ole metsaveoautode puhul eriti levinud. Kõik need lahendused aitavad säilitada Teie finantsvõimekust ja planeerida rahavooge.

Võtke meiega julgelt ühendust, et küsida nõu ja rätsepatööna valmivaid pakkumisi.

Muu sisu, mis võib Teid huvitada

RENAULT TRUCKS T - ŠOTIMAA - EM&T RAPSON

Set canonical URL
Off