Transport solution

Betoonivedu: nõudlikud tarned

Construction

5min
renault trucks c concrete truck

Betoonvedu on nõudlik transpordivaldkond suurte piirangutega. Lisaks sellele, et Teil on vaja töökindat ja hea manööverdamisvõimega betooniveokit, et vedada võimalikult palju betooni nii kiiresti kui võimalik. Renault Trucks on Teie jaoks olemas, meil on just selleks loodud tooted.

Suurendage oma betooniveoki kasumlikkust

Betoonimikser erineb teistest veokitest. Seda peetakse nii masinaks kui ka transpordivahendiks. Selleks, et see oleks kasumlik, peab see transportima võimalikult palju betooni. Selleks peab see olema võimalikult kerge. Seepärast kasutab Renault Trucks oma C-seeria raami konstruktsiooni, nii et sellele saab paigaldada Teie valitud mikser ja kasuliku koormuse võimalikult suure. Renault Trucks C XLOAD pakub Renault Trucksiga kõige kergemat 8x4 kahe tagarattaga tsemendisegistussõidukit turul (UTAC-sertifikaadiga).

kg See on meie Renault Trucks C XLOAD 8x4 omakaal.

Erakordselt kerge raam, millele saab lisada 7,5-8 m3 betoonimikseri. Kuna igale sõidule mahub rohkem tsementi, saab suurendada igapäevaste sõitude arvu või ehitusplatside arvu, kuhu saab tarnida, vähendades seeläbi kulusid ja suurendades kasumlikkust.

Renault Trucks C x-load
Renault Trucks C x-load
   

 

Vähendage oma betooniveokite tarneaega

Betooniveokid on konstruktsioonilt eriti keerulised. Renault Trucks aitab Teil panna kokku just sellise veoki, mis vastab Teie vajadustele. Renault Trucks C-mudelite raami saab täiendada erinevate betoontimikserilahendustega koostöös pealisehitajatega:

  • pumptrumlite puhul võib jätta ruumi kraanade jaoks.
  • suure võimsusega tagamootori ajamid betoonipumpade jaoks
  • optimaalseks koormuse jaotamiseks kavandatudhoiuruumid

Kõik see lihtsustab pealisehitust ja mõjutab otseselt ehitustähtaegu, mis tähendab, et sõidukite tarneaeg on lühem. Et asja veelgi lihtsamaks teha, pakub Renault Trucks ka spetsiaalselt turu kahe suurima tootja trumlitele sobivaid valikuid. See tagab lühema ehitusaja ja täiusliku ühilduvuse raami ja valitud tsemendimikseri vahel.

 

Vastupidavad ja töökindlad veokid betooniveoks

Enne meie tehastest väljumist läbivad veoautod kvaliteedikontrolli, et tagada töökindlus ja vastupidavus. Renault Trucks C-mudelitel on mitmeid eeliseid, nii et juhid saavad toimetada kõikidele ehitusplatsidele - isegi kõige raskemini ligipääsetavatele:

  • 24-kraadine töönurk
  • kuni 440 mm suurune kliirens allapoole tanki.
  • lühike pöörderaadius
  • Optidriver Xtended käigukast, millel on kaks eriti aeglast käiku ja maastikurežiim, mis hõlbustab sõitmist raskete koormate ja ebatasase pinnase korral.

Haldage oma sõidukiparki vastavalt oma vajadustele

Betoonivedajana on Teie jaoks olulised nii mootori töötunnid kui sõiduki läbisõit.  Seepärast on meie sõidukid varustatud tunnimõõtjatega, et teaksite nende tööaega võimalikult täpselt. Neid andmeid saab Optifleet'i sisestada. See nutikas autopargi haldamise teenus osutub äärmiselt kasulikuks, et planeerida oma sõite lihtsalt ja tõhusalt. Tänu jooksvale geoseire võimalusele saate rakendada muudatusi otse ja hoiatada oma juhte, kui nende sõiduplaan muutub või kui Teil on vaja midagi muud teha ehitusplatsil. Samuti saate jälgida veoautode kasutamist, jälgides konkreetseid andmeid: kütusekulu (liitrites või protsendina teel oldud ajast) teel ja võimsuste võtmise ajal, aeglasel kiirusel mootori sisselülitamisega veedetud aeg ning see, kui hästi kipuvad juhid ette nägema. See on kasulik võimalus, et tagada, et saate oma veoautodest ja juhtidest kõige rohkem kasu.

Parandage oma sõidukite tööaega

Kui Teie ettevõtte juhtimine põhineb moto "parem karta kui kahetseda", siis on Renault Trucksi personaalne hooldusplaan Predict Teie jaoks ideaalne! See ühendab endas parima tehnoloogia ja inimliku sekkumise. Ostmisel integreeritakse Teie veoautode tehnilised andmed digitaalsesse platvormi, mis analüüsib neid regulaarselt ja saadab teie nõustajale hoiatusi. Viimane teavitab teid kõigist hooldustöödest ja määrab aja, mis häirib teie ettevõtte igapäevast tegevust kõige vähem. Nii saate suurendada oma sõiduki kasutusaega ja vältida ettenägematuid rikkeid.

 

Optimeerida tegevuskulusid

Betoonivedu on ainulaadne tegevus ja Renault Trucks on sellest täiesti teadlik. Meie meeskond toetavab ja nõustab Teid nii rahastamise kui sõidukite hoolduse osas - nii saate hoida oma kulusid kontrolli all.

Vähendage hoolduskulusid

Betoonitranspordi valdkonnas on sõidukid sageli tõsise surve all ja mehaanilised osad võivad selle all kannatada. Hoolduskulude vähendamiseks pakub Renault Trucks laias valikus standardseid eXchange varuosi: asendame kasutatud osad sertifitseeritud originaalosadega, mida oleme ise renoveerinud. Need osad vastavad samadele nõuetele kui uued ja neile kehtib kaheaastane garantii (osad ja töö), mis on odavam. Hea pakkumine Teie eelarve, veokite ja keskkonna jaoks.

Kohandage oma rahastamist

Te tunnete oma valdkonda, nii ka meie.  Renault Trucksi meeskond on Teile abiks sobivaima finantseerimisvõimaluse leidmisel. Finantseerimisvõimalused on paindlikud ja võtavad arvesse valdkonna spetsiifikat. Peame silmas seda, et valdkonnas on läbisõit pigem väike.  Eesmärk on alati sama: optimeerida tegevuskulusid ja suurendada teie tegevuse kasumlikkust.

 

Võtke meiega julgelt ühendust, et saaksime rääkida Teie vajadustest lähemalt ning teha just Teile sobiva pakkumise.

Set canonical URL
Off