Uudised


 

12.02.2018

UUDIS! OPTIFLEET RAKENDUS

Rakendust Optifleet saab kasutada nutitelefonis ja tahvelarvutis.

Renault Trucks võtab kasutusele oma veokipargi haldusvahendi rakenduse Optifleet. Rakendust Optifleet saab kasutada nutitelefonis ja tahvelarvutis, transpordiettevõtjad saavad seega masinapargil pidevalt silma peal hoida ja vajaduse korral kiiresti reageerida.

Tänu rakenduse Optifleet lihtsustatud liidesele saab veokipargi juht üheainsa klõpsuga veokile ligi ja uusi ülesandeid anda (My Fleet) või jälgida ja hinnata iga üksiku juhi käitumist ja veokikasutust (Ecoscore). Rakendusel on kolm moodulit, mille abil veokijuhi käitumist optimeerida, veokiparki tõhusalt hallata ja tegevuskulusid kontrolli all hoida.

  • „Check“ annab veoki kohta tehnilist infot, mis on eriti kasulik kütusekulu ja CO2 heitmete vähendamiseks. Ecoscore jälgib ja analüüsib juhtimisstiili ning tuvastab, mida saaks kütusekulu säästmiseks teisiti teha.
  • Map-moodul näitab veoki asukohta reaalajas ja analüüsib valitud marsruute, et optimeerida sõiduaega ja kilometraaži.
  • Drive-moodul näitab infot roolis oldud aja kohta ja annab veokipargi haldurile võimaluse vaadata andmeid juhikaardilt ja sõidumeerikult.

Uue rakendusega Optifleet arendab Renault Trucks oma lahendusi, millega aidata vedajatel vähendada kütusekulu ja CO2 heitmeid. Tänu reaalajas veokipargi juhtimisele saavad ettevõtjad kiiremini reageerida ja kasumlikkust tõsta ning ühtlasi suurendada kliendi rahulolu. Praktikas suudab Optifleet säästa kuni 5000 eurot sõiduki kohta aastas.

Optifleeti rakenduse saab nüüd alla laadida AppStore’ist ja Google Playst. Rakenduse kasutamiseks tuleb end registreerida Optifleeti kasutajaks.