Uudised


 

28.02.2018

2-AASTANE GARANTII RENAULT TRUCKS VARUOSADELE

Renault Trucks: kindel kaitse ja meelerahu

Renault Trucks pakub nüüdsest 2-aasta pikkust garantiid Renault Trucks originaalvaruosadele, mis paigaldatud Renault Trucks volitatud esindustes. Garantii eesmärk on pakkuda nii kindlat kaitset kui ka meelerahu transpordiettevõtjatele.

Renault Trucks pakub nüüdsest volitatud esinduses paigaldatud originaalvaruosadele kahe aastast garantiid. Garantii kehtib Renault Trucks originaalvaruosadele, eXchange varuosadele (varuosad, mis on ümbertöödeldud vastavalt protseduurireeglitele) ja kõikidele Renault Trucks lisatarvikutele. Garantii kehtib kõikides riikides ja volitatud Renault Trucks esindustes.

Garantiilised varuosad vahetatakse vajadusel uute vastu Renault Trucks volitatud esindustes. Kaetud on tööjõukulu ja vajadusel ka tehniline abi, kuna mitmed kulud võivad tekkida läbi varuosa mõju teistele komponentidele.

Renault Trucks originaalvaruosad ja eXchange varuosad aitavad tagada sõiduki optimaalse soorituse ja võimaldavad hoolduskulusid kontrolli all hoida. Varuosad on loodud ja sertifitseeritud vastavalt spetsifikatsioonile, mis vastab rangeimatele vastupidavuse, ohutuse ja keskkonnanõuete standarditele.

Renault Trucks volitatud esindaja Eestis on Volvo Estonia OÜ. Esindused asuvad Tallinnas (Kurekivi tee 10, Lehmja), Tartus (Ringtee 53, Tartu), Pärnus (Keskuse 1, Sauga) ja Jõhvis (Pargi 25a, Jõhvi).

Garantiitingimused leiate meie kodulehelt: http://www.renault-trucks.ee/garantii