Uudised


 

02.11.2016

Töökuulutus: müügi- ja tootejuht

Kas Sina oled meie uus Renault müügi- ja tootejuht?

Volvo Estonia OÜ, Renault veokite esindaja Eestis, ootab liituma Renault müügi- ja tootejuhti, kes vastutab Renault müügitegevuse juhtimise ja müügieesmärkide täitmise eest. Müügi- ja tootejuht osaleb müügiplaanide ja –eelarvete koostamisel ning tagab nende elluviimise. Müügi- ja tootejuhi tööülesannete hulka kuulub müügiesindaja toetamine veokimüügi protsessis.
Sobivalt kandidaadilt ootame B2B müügitöö või müügijuhtimise kogemust, kõrghariduse ja autoalaste baasteadmiste olemasolu.

Müügi- ja tootejuhi töös on vaja edukalt suhelda nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Eeliseks kandideerimisel on eelnev töökogemus auto- või transpordivaldkonnas.Müügi- ja tootejuht on oma töös iseseisev, initsiatiivikas, järjepidev ning meeskonnatööle orienteeritud.

Kandideerimiseks palume saata CV e-postile kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Müügi- ja tootejuht“ või kandideerida läbi CV Keskuse.Kandideerimise tähtaeg 11.11.2016.Lisainformatsioon tööpakkumise kohta e-postil kadri.arraste@volvo.com või telefonil 6 718 375.Volvo Estonia esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.