Uudised


 

19.11.2018

Töökuulutus! Renault müügiesindaja

Renault Trucks Eesti laieneb

Renault Trucks Eesti otsib meeskonda müügiesindajat, kelle tööpiirkonnaks Lõuna-Eesti.

Volvo Estonia OÜ, Renault veokite esindaja Eestis, ootab liituma RENAULT VEOKITE MÜÜGIESINDAJAT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on uute ja kasutatud Renault veokite ning nendega kaasnevate toodete ja teenuste müümine Lõuna-Eesti piirkonnas. Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat aktiivse B2B müügitöö kogemust, autoalaste baasteadmiste ja B-kategooria juhilubade olemasolu. Müügiesindaja oskuste hulka peaks kuuluma efektiivne MS Office kontoritarkvara kasutamine, hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Müügiesindaja ametikohal on oluline väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, iseseisvus ja kliendikesksus. Eeliseks kandideerimisel on eelnev töökogemus transpordivaldkonnas, C-kategooria juhiload ning vene keele oskus.

Kandideerimiseks palume kirjutada kadri.arraste@volvo.com või kandideerida läbi CV Keskuse.

Tähtaeg 30.11.2018. Volvo Estonia Tartu esindus asub Ringtee 53, Tartu.

Volvo Estonia OÜ, Renault veokite esindaja Eestis, ootab liituma RENAULT VEOKITE MÜÜGIESINDAJAT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on uute ja kasutatud Renault veokite ning nendega kaasnevate toodete ja teenuste müümine Lõuna-Eesti piirkonnas.

Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat aktiivse B2B müügitöö kogemust, autoalaste baasteadmiste ja B-kategooria juhilubade olemasolu. Müügiesindaja oskuste hulka peaks kuuluma efektiivne MS Office kontoritarkvara kasutamine, hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Müügiesindaja ametikohal on oluline väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, iseseisvus ja kliendikesksus. Eeliseks kandideerimisel on eelnev töökogemus transpordivaldkonnas, C-kategooria juhiload ning vene keele oskus.