Uudised


24.03.2021

TCK EVOLUTION 2021

RENAULT TRUCKS UUSI 2021 VEOKEID ESITLETAKSE EURO TRUCK SIMULATOR 2-S

Renault Trucks pikamaaveokite (T) ning ehitusveokite (C ja K) 2021. aasta uuendused toovad kaasa suurema mugavuse, turvalisuse ning efektiivsuse. Esimest korda ajaloos esitleb Renault Trucks uusi veokeid Euro Truck Simulator 2 arvutimängus.

Renault Trucks pakub veokisõpradele uut, innovaatilist ning interaktiivset kogemust. 6. aprillil 2021 tutvustab Renault Trucks arvutimängus Euro Truck Simulator 2 uuenenud Renault T-seeria 2021. aasta versiooni. Arvutimängus saab testida nii uuenenud veoki välisdisaini, sõiduasendit kui ka kabiini siselahendust.

TCK Evolution mudeliseeriad – suurimad uuendused alates 2013. aastast

T, C ja K 2021 mudeliseeriad on suurimad uuendused alates uute mudeliseeriate turule toomisest 2013. aastal.

Juhtide heaolu silmas pidades on Renault Trucks oluliselt parandanud nii sõidu- kui ka elamismugavust. Juhtide ja liiklejate ohutus on olnud kesksel kohal ka Renault Trucks T, C ja K mudeliseeria arendamisel. Klientide jaoks on paranenud ka veokite efektiivsus, kuna kütusekulu ning CO2 heitkogused on madalamad ja veokite kättesaadavus suurenenud tänu ennetava hoolduse lepingule Predict.

Proovige ise Renault T-seeria 2021 uuendusi!

Alates 6. aprillist 2021 saate virtuaalselt istuda Renault T ja T High 2021 kabiinis, katsetada juhikabiini uut ergonoomikat ja hinnata veoki sõiduomadusi linnapiirkondades, maanteedel või kiirteedel. Uue T-seeria proovimiseks registreeruge kasutajaks Euro Truck Simulator 2 arvutimängus, millel on üle 9 miljoni mängija kogu maailmas. Sotsiaalmeedias saab mängukogemusi jagada teemaviitega #renaulttrucksevolution.

Lisaks näeb Euro Truck Simulator 2 mängijate kogukond alates 29. märtsist 2021 virtuaalselt Renault Trucks esinduste ette punase katte alla peidetud Renault T 2021 mudeleid.

Uute mudelite esitlemist oodates on võimalus võita arvukalt auhindu Renault Trucks sotsiaalmeedia võistlustel teemaviitega #renaulttrucksevolutioniscoming.

 

Praktiline info

- Mängige arvutimängu Euro Truck Simulator 2: mängujuhised

- 6. aprillil kell 18 (Kesk-Euroopa aja järgi) SCS Software Twitch kontol: otseülekanne Renault Trucks T 2021 proovisõidust ja otseülekanne kohtumisest Renault Trucks disainidirektori Paul Daintree'ga.

 

 

Lisainfo:

Ringo Kristelstein – Müügijuht

+372 5197 1075

ringo.kristelstein@renault-trucks.com