Uudised


 

16.09.2015

Tartu esindus laieneb

Tartu esinduses nüüd piirkonnas ainulaadne kere- ja kabiinisirgestusteenus

Ringtee 53 asuv Volvo Group Truck Center Tartu esindus laienes ja uudisena lisandus esinduse teenuste hulka piirkonnas ainulaadne kabiini- ja kere sirgestusteenus.

Renault ja Volvo veokite ametlik esindaja Volvo Estonia omab nelja esindust Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis ning ettevõttes töötab 87 inimest.

Tartu esindus on avatud alates 2001. aastast ja alates 2003. aastast kuulub Volvo grupi teenindusvõrku. Esindus pakub Renault tarbesõidukite hooldust, remonti ja originaalvaruosi alates 2014 aastast.

Uuenenud esindust tutvustades sõnas Tartu töökoja juhataja Jaak Kull: „Volvo grupi sõidukeid müüakse Eestis aina suuremates mahtudes ja seetõttu jäime piirkonna klientidele kitsaks. Uuenenud suurem seindus aitab klientide muredele kiiremini lahenduse leida.“

Uus teenus piirkonnas

Laiendusega lisandus Volvo Group Truck Center Tartu teenuste hulka piirkonnas ainulaadne kere- ja kabiinisirgestusteenus. „Meie eesmärk on laiendada teenuste valikut selliselt, et klientide vajadused oleksid maksimaalselt kaetud. Kabiini- ja raamisirgestusteenuse lisamisel lähtusime sellest, et piirkonnas vastavat teenust ei pakutud," sõnab ettevõtte tegevdirektor Veiko Tarvis.

Neli esindust

2003. aastal asutatud Volvo Estonia OÜ esindused  asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja septembrist alates ka Jõhvis. Ettevõtte tegevusalaks on Renault ja Volvo tarbesõidukite hooldus, remont ja müük.