Uudised


15.01.2019

RENAULT T-SEERIA 2019 – MUGAVUS, KÜTUSE SÄÄSTMINE JA MADALAMAD CO2 HEITMED

Kütusekulu ja CO2 heitkogused langevad 3% võrra

Renault Trucks on turule toonud uue mudeli T 2019. Võrreldes eelmise generatsiooni mudeliga, aitab uue Euro 6 mootoriga varustatud 2019. aasta T-versioon 3% kütust kokku hoida. Lisaks on see varustatud uute seadmetega, mis suurendavad sõitmise ning veoki juhtimise mugavust.

Kütusekulu ja CO2 heitkogused langevad 3% võrra

Renault Trucks täiustatud D11 ja D13 diiselmootorid T ja T High 2019. aasta mudelitele, vastavad Euro 6 faas D regulatsioonile. Regulatsioon jõustub selle aasta 1. septembril. T mudelil on uue põlvkonna järeltöötlussüsteem ning vastupidavuse suurendamiseks on kasutatud uusi materjale. Lisatud on ka Adblue kvaliteedisensor, samas on eemaldatud seitsmes kütusepihusti.

Renault Trucks T 2019. aasta mudel on varustatud uue põlvkonna Optivision süsteemiga. Tegemist on intelligentse püsikiirusehoidjaga, mis kasutab käiguvahetuste optimeerimiseks tee topograafiat ning salvestab andmed otse veokisse. Juhil on mugavam, sest ühendus jääb alles ka siis, kui GPS ei leia informatsiooni, näiteks tunnelis. Lisaks on marsruuditeave täpsem, võimaldades juhil sõitu paremini planeerida.

Kohandatav Eco Cruise Control pakub uusi seadistusi, mis kasutavad vähem kütust. Nende täiustuste kombinatsioon võimaldab ettevõtetel uue mudeliga vähendada 3% kütusekulu võrreldes eelmise generatsiooni mudeliga.

Täiustatud veoki sisu ning mugavam juhtimine

2019. aasta T-seeria mudeli kabiinidel on uus tipptasemel viimistlus. Süsinikviimistlusega veoki armatuurlaud ning uste sisemus, lisaks musta värvi nahkistmed, mis on harmoneeritud halli pealispinnaga.

Veokile on võimalik kohandada radiaatorivõre ning tahavaatepeeglid, värvivalikust läikiv must või anodeeritud oranž. Veoki identifitseerimisplaadil on paremini näha veoki nimi, võimsus ning mootor. Ettevõtte isikupärastamiseks saab lisada veel ühe rea.

Renault Trucks T ja T High 2019. aasta mudelid on nüüd tellimiseks saadaval.