Uudised


 

03.02.2017

RTEC 2017 - VÕISTLUS ON ALANUD!

Renault Trucksi parima meeskonna tiitli nimel astub võistlustulle 5242 osalejat 49 riigist

Äsja algas Renault Trucksi väljakutse RTEC 2017, mille raames võistlevad kuni aprillini omavahel teoreetilistes testides 5242 osalejat 49 riigist. Seejärel ootab parimaid meeskondi mais 2017 Lyonis peetavas suures rahvusvahelises finaalis ees mõõduvõtt praktilistes ülesannetes. Võistluse eesmärk on arendada Renault Trucksi jaotusvõrgustiku müügijärgse teeninduse oskusi ja tõsta esile selle asjatundlikkust.

RTEC 2017 (ingl k Road to Excellence Championship ehk meistrivõistlused „Tee meisterlikkuseni”), Renault Trucksi rahvusvahelise võrgustiku teine väljakutse töökodade personalile on alanud. Renault Trucksi parima meeskonna tiitli nimel astub võistlustulle 5242 osalejat 49 riigist, moodustades 1442 meeskonda.

RTECi eesmärk on tõsta esile Renault Trucksi võrgustiku asjatundlikkust maailma parimate müügijärgse teeninduse professionaalide omavahelises jõukatsumises. Lisaks meeskonna­võistlustele ja nende tulemustele võimaldab see väljakutse tugevdada osalejate meeskonnavaimu, võrrelda eri riikide kogemusi, jagada eksperditeadmisi ja arendada oskusi. Nii saab Renault Trucks pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust.

„RTECi väljakutse näitab Renault Trucksi meeskondade kvaliteeti ning tehnilist asjatundlikkust kogu maailmas. Ja tänavu teist korda peetavad meistrivõistlused on juba kujunenud erakordseks, mullusega võrreldes on osalejaid kaks ja pool korda rohkem,” on öelnud Renault Trucksi müügijärgse teeninduse asepresident Gilles Clément.

Võistlus on kolmeosaline: kaks teoreetilist vooru ja siis otsustav praktiline jõukatsumine vahetult sõidukitel töötades. Renault Trucksi võrgustiku meeskonnad peavad esmalt läbima kaks küsimustevooru (kummaski 35 küsimust). Nii testitakse ja arendatakse meeskondade tehnilisi oskusi, teadmisi Renault Trucksi tööriistadest ja protseduuridest ning kliendisuhtluspädevust. Teoreetiliste voorude järel kutsutakse 24 parimat meeskonda osalema suures rahvusvahelises finaalis, mis toimub mais 2017 Renault Trucksi kodubaasis Lyonis. Seal läbivad nad tootja õpikojas igapäevatingimustes praktilise testi.