Uudised


 

18.07.2018

ROADPAD – RENAULT TRUCKS UUS HELI-, NAVIGATSIOONI- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

UUS HELI-, NAVIGATSIOONI- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Renault Trucks paigaldab nüüd oma T-, C- ja K-kategooria sõidukitele uue heli-, navigatsiooni- ja meelelahutussüsteemi nimega Roadpad. Pardaabilisena toimiv süsteem võimaldab juhtidel kuulata muusikat, kasutada oma telefoni käteta, juhtida ohutult ja saada abi navigeerimisel.

Renault Trucksi T, C ja K sõidukitesse paigaldatakse sekundaarne 7-tolline suure eraldusvõimega lohistamisfunktsiooniga puuteekraan, mis sisaldab nüüd Roadpadi. Uus süsteem koondab HGV navigaatori, muusika voogedastuse ja telefoni käteta juhtimise ja on seega juhtidele täiuslik teekaaslane.

Juhi elu lihtsustamiseks on Roadpadil täpne HGV GPS, mis kasutab Tom-tomi navigatsioonisüsteemi, mis sisaldab arvukaid funktsioone, nt võimalus vaadata marsruuti 2D- või 3D-vaates ning saada reaalajateavet liiklusolude kohta.

Roadpad muudab reisid meeldivamaks ja võimaldab ohutumalt sõita. Kuna see on loodud kohanduma juhtide elustiiliga, pakub Roadpad võimalust ühendada endaga kaks telefoni samaaegselt. See tähendab, et juhid saavad nautida telefoni käteta kasutamist nii oma töö- kui eratelefonide puhul. Kuigi nad peavad valima peamise telefoni, mida kasutatakse kontaktandmete otsimiseks või helistamiseks, saab saabuvaid kõnesid või tekstsõnumeid võtta vastu mõlemas telefonis. Prioriteetset telefoni saab vahetada mugava menüü kaudu.

Roadpad võimaldab lisaks juhtidel nautida oma muusikateeki, ilma et nad peaksid silmi teelt võtma, kuna süsteemil on olemas juurdepääs Deezeri voogedastusteenusele. Lisaks saavad nad kuulata oma lemmikraadiot süsteemi DAB+ (Digital Audio Broadcasting) kaudu, mis pakub optimaalset helikvaliteeti. Ja lõpetuseks – Roadpad pakub hõlpsat juurdepääsu ilmaennustusrakendusele ja Google Mapsile.

Juhtide, nende koormate ja teiste liiklejate ohutuse tõstmiseks pakub Roadpad täiuslikku nähtavust igas olukorras, kuna sellel on olemas eelseadistus nelja kaamera paigaldamiseks. Külgkaamerad pakuvad optimaalset nähtavust sellal kui tagakaamerad muudavad töö mugavamaks, eriti just pikemate autorongide puhul.