Uudised


 

18.07.2018

RENAULT TRUCKSILE ECOVADIS KULDREITING

Ecovadis, sõltumatu sotsiaalse vastutuse hindamise platvorm, andis Renault Trucksile kuldreitingu seoses ettevõtte tööga sotsiaalse vastutuse valdkonnas.

Prantsuse veokitootja Renault Trucks sai kõrgeima auhinna Ecovadiselt, sõltumatult ühingult, mis spetsialiseerub ettevõtete sotsiaalse vastutuse hindamisele 150 riigis. Ecovadis analüüsib 190 ostukategooriat ja hindab ettevõtteid, võttes aluseks 21 indikaatorit, mis on seotud keskkonna, töö, inimõiguste, eetika ja jätkusuutliku hankimisega.

Renault Trucks esitas Ecovadisele ettevõtte sotsiaalse vastutuse andmed, mis on seotud tema tegevusega nendes kategooriates, samal ajal viis Ecovadis läbi täisauditi, tuginedes välistele teabeallikatele.

Renault Trucks sai oma suurepärase tulemuse tänu arvukatele teguritele, muuhulgas on eesmärk tuua turule elektrisõidukite seeria vastusena õhukvaliteeti ja linnamüra puudutavatele muredele, allkirjastati mitmekesisuse ja puuetega inimeste harta ning võeti tarvitusele reeglid korruptsiooni vastu võitlemiseks. Renault Trucks liitus parimate ridadega.

Renault Trucksi ettevõtte sotsiaalse vastutuse juht Julie Marconnet' selgitab: „See kuldreiting on tunnustus Renault Trucksi pühendumusele rakendada jätkusuutlikku arendust ning auhind on saadud ettevõtte pikaajalise reaalse tegevuse eest majanduses ja sotsiaalsfääris ning keskkonna alal. Meie kliendid usaldavad seda reitingut, nähes seda tõelise peegeldusena nende tarnijate pühendumuse tasemest. Lisaks aitab see meil oma enda protsesse proovile panda ja püüelda pidevalt oma standardite tõstmise poole.”

Renault Trucks

Toetudes enam kui sajandipikkusele Prantsuse veokite ehitamise oskusteabele, tarnib Renault Trucks transpordiala professionaalidele laias valikus teenuseid ja sõidukeid (2,8 kuni 120 t), mis vastavad kohalikele ja piirkondlikele jaotus-, ehitus- ja pikamaavedude vajadustele. Renault Trucksi veokid on tugevad ja töökindlad. Tänu väiksele kütusekulule võib nendega saavutada parema tootlikkuse ja hoida oma tegevuskulud kontrolli all. Renault Trucks müüb ja teenindab veokeid müügiesinduste ja teeninduskeskuste kaudu, mida on kokku üle 1500. Renault Trucksi sõidukid projekteeritakse ja ehitatakse Prantsusmaal, kus toodetakse ka enamik komponente.

Renault Trucks kuulub Volvo Gruppi, mis on üks maailma juhtivatest veokite, busside ja ehitusmasinate ning mere- ja tööstusrakenduste ajamisüsteemide tootjatest. Kontsern pakub ka terviklikke finantseerimis- ja hoolduslahendusi. Volvo Groupil on ligikaudu 95 000 töötajat, tootmisüksused 18 riigis ning kontserni tooteid turustatakse enam kui 190 turul. 2017. aastal oli Volvo Grupi netomüügimaht 35 miljardit eurot (335 miljardit Rootsi krooni). Volvo Grupp on börsiettevõte, mille peakontor asub Rootsis Göteborgis. Volvo aktsiad on kaubeldavad Nasdaqi Stockholmi börsil.