Uudised


 

13.02.2018

RENAULT TRUCKS T X-ROAD: KOHANDATUD KASUTATUD VEOKID

Veoki kohandustööd tehti spetsiaalses kasutatud veokite tehases

Objektide teenindamise erivajadustele mõeldes tõi Renault Trucks välja T X-Road 460 mudeli, mille puhul on tegemist ümber ehitatud kasutatud veokiga. Veoki kohandustööd tehti spetsiaalses kasutatud veokite tehases, mis on Bourg-en-Bresse tootmisüksuse osa.

 

Renault Trucks toob välja mudeli T X-Road 460, kohandatud kasutatud sõiduki, mis on mõeldud objektide teenindamiseks.

 

T X-Road on täiendus tootja ümberehitatud kasutatud veokite tootesarjale. Veokid on hoolikalt valitud, läbinud kontrolli, kus uuritakse 200 erinevat näitajat, ja ette valmistatud spetsiaalses kasutatud veokite tehases, mis on Bourg-en-Bresse tootmisüksuse osa.

 

Renault Trucks T X-Road on varustatud 11-liitrise 460-hobujõulise Euro 6 mootoriga ja saadaval konfiguratsioonis 4 × 2. Veokil on tugevdatud kere, terasest kaitserauad, ülitugev aste ja esitulede kaitsevõred. Samuti on veokil 315/80 segaprofiilrehvid ja 60 mm-ni tõstetud kliirens. Optidriver robotkäigukastile annab võimsust juurde off-road-režiim ja manuaalne kiirendi.

 

T X-Road 460 kasutatud veokil on garantii, mis kehtib 1 aasta või kuni 120 000 km. Tegemist on tootjagarantiiga, mis hõlmab mootori, käigukasti ja telgedega seotud juhtumeid, ning kehtib kõigis Renault Trucksi teenindus- ja müügipiirkondades Euroopas. See sisaldab ka Renault Trucksi üleeuroopalist ööpäevaringset tuge ja puksiirikindlustust.

 

T X-Road on saadaval Renault Trucksi esindustes Prantsusmaal, Hispaanias, Poolas, Ungaris, Saksamaal ja Belgias.