Uudised


 

31.10.2017

RENAULT TRUCKS OPTIFUEL CHALLENGE VÕITJAKS KUULUTATI BULGAARIA ESINDAJA

Neljanda finaalvõistluse võitis Plamen Ivanov, Bulgaaria ettevõtte Sunny Co juht ja juhataja.

Rahvusvaheline Renault Trucks Optifuel Challenge finaal tõi kokku 29 parimat ökonoomset sõitjat üle maailma. Esikolmiku moodustasid Bulgaaria, Rumeenia ja Luksenburgi võistlejad.

Võistlus koosnes kahest osast: finalistid vastasid teooriaküsimustele, mis andsid hinnangu nende ökonoomsussõidu teadmistele ja mis andis 10% lõpphindest. Seejärel istusid võistlejad Renault Trucks T480 rooli, et osaleda avatud teele paigutatud testrajal.

Plamen Ivanov, Bulgaaria ettevõtte Sunny Co juht ja juhataja, kuulutati võistluse tulemusena parimaks ökonoomsussõitjaks. Tema auhinnaks Renault Trucks T480 Optifuel veok ja 6000 euro suurune kinkekaart, mis lisandub tema 23 veokist kuuluvasse veokiparki: "Mul on hea meel, et suutsin võistluse ja peaauhinna võita, kuna arvan, et tegemist on parimate veokitega. Olen olnud lojaalne klient juba aastaid ja olin esimene klient Bulgaarias, kes kunagi ostis Magnumi, " ütles Plamen Ivanov. Plamen Ivanov võttis võistlust väga tõsiselt, harjutas igal nädalal ja kasutas Optifuel Infomaxi, et monitoorida ja parendada oma tulemusi. "Suutsin hoida kütusekulu madalal ja säilitada kiirust. Kasutasin pidurit vaid kolmel korral terve teekonna jooksul!" Peale Renault Trucks Bulgaria öko-sõidu koolitust, koolitab Plamen Ivanov nüüd ka oma ettevõtte juhte.

Adrian Ţintea, Rumeenia juht, kes esindas ettevõtet Ţintar Spedition, saavutas teise koha. Tema auhinnaks 2000 euro suurune kinkeaart talle ja 5000 euro suurune kinkekaart ettevõttele kasutamiseks Renault Trucks võrgustikus. "Finaalirada oli väljakutseid pakkuv, mägine ja mitmete ringteedega,” ütles Adrian Ţintea. "Olen veidi pettunud, et ei võitnud veokit, kuna sain T seeria veokiga sõita kuu enne finaali ja tegemist on suurepärase veokiga, mis võimaldas mul märgatavalt kütust säästa."

Kolmanda koha saavutas Jochen Becker Luksenburgi ettevõtte Tri Kipper juht, kelle auhinnaks 1000 eurona kinkekaart talle ja 2500 eurone kinkekaart ettevõttele Renault Trucks võrgustikus kasutamiseks. Jochen Becker tunnistas, et ta liiga palju ei harjutanud igapäeva sõitudele lisaks: “Mägine teekond oli sarnane Luksemburgi teedele, kus igapäevaselt sõidan.” Jocheni juht Gunter Wilke ütles, et oli oma kolleegi üle väga uhke. Lisaks tänas ka Renault Trucks kaubamärki, et rõhutades Renault veokite suurepärast väärtust, vastupidavust ja ka suhteid, mida esindusega on loodud.