Uudised


 

18.05.2016

RENAULT TRUCKS MAXITY EURO 6: KOMPAKTNE, KERGE JA TUGEV

Veel parem manööverdatavus ja kandevõime

3,5- kuni 4,5-tonnisesse vahemikku jääva kogukaaluga Renault Maxityle saab nüüd valida 130- või 150-hobujõulise Euro 6 DTI 3 mootori. Linnakeskkonnas töötavate professionaalide vajadustele ideaalselt vastav Renault Maxity on kompaktne, kerge ja tugev veok. See tuleb minimaalset manööverdamisruumi vajades toime kuni 2681-kilogrammise kasuliku koormusega.

Renault Trucks toob turule veokimudeli Renault Maxity Euro 6. See 130- või 150-hobujõulise DTI 3 mootoriga veok on varustatud saaste vähendamise tehnoloogiaga SCR (valikuline katalüütiline reduktsioon). See tehnoloogia võimaldab heitgaasidesse lisaainet AdBlue® pihustades saastavate heitmete hulka tõhusalt vähendada.See tähendab, et mudelil Renault Maxity Euro 6 on 17,5-liitrise mahutavusega AdBlue® paak kuni 8000 km sõidukauguse võimaldamiseks.AdBlue® paak paikneb sõiduki juhipoolel (diislikütuse paak on vastasküljel, et tankimisel segadust vältida).Uus näidik esipaneelil võimaldab juhil kontrollida AdBlue® taset paagis. Vajadusel saab sellele näidikule lisada ka märgulambi ja hoiatava helisignaali.Nüüd on keskkonnanõuetele vastamiseks varustatud kõik Renault Trucksi veokid jätkusuutliku meetmena SCR-süsteemiga.Tootja võrgustik suudab juba alates 2009. aastast pakkuda selle tehnoloogia jaoks täielikku hooldustuge.

Et veel enam piirata saastavate heitmete hulka ja optimeerida kütusekulu, kuulub mudeli Renault Maxity Euro 6 standardvarustusse ökosüsteem. See võimaldab veokil jääda kütusesäästu režiimi, olenemata sellest, kui tugevasti juht gaasipedaali vajutab.

Veel parem manööverdatavus ja kandevõime

Maxity saab tõelise linnaveokina sõita peaaegu kõikjale. Mudelil on kitsas rataste vahekaugus (1573 mm) ja buldog-konstruktsioon, mis tagavad veokile vaid 4,80 m pöörderaadiuse.Kompaktsus ja suurepärane kandevõime muudavad Renault Maxity ideaalselt sobivaks paljude rakenduste (nt kullerteenused, ehitusmaterjalide transport, avariiremont, korvtõstukid ja koguni väikesed prügiveokid) tarvis.

Kandevõime parandamiseks on Renault Trucks Maxity Euro 6 varustatud uute tagavedrustuse lehtedega.Selleks et kandevõimet veelgi suurendada, saab soovi korral asendada varuratta lohviparanduskomplektiga ning kahekohalise pingi ühe kaassõitja istmega.Need modifikatsioonid suurendavad Maxity kasuliku koormuse 2681 kilogrammini.

Tõelise raskeveoki konstruktsioon

Renault Maxity on oma väikesele kaalule vaatamata tõeline veok.Selle kabiiniga šassiil on U-kujulised pikitalad ja tugevdatud põiktala. Esisilla kandevõime on kuni 1750 kg ning tagasillal kuni 3300 kg. Euro 6 versioonis Maxityl on uus piiramata pöördemomendiga veosild, millega on võimalik mootori kogu võimsus ära kasutada. Lisaks on selle käigukasti väljundil uus seisupidur, mis sunnib veoki paigale koorma raskusest ja tee kallakust sõltumata.

Selleks et keret oleks lihtsam paigaldada, on Renault Maxityl spetsiifilised elektrilised ja mehaanilised lahendused, nagu kinnituskonsoolid pikitaladel, 4961 mm maksimaalne kere pikkus ja jõuvõtuvõll käigukastil.

Juhi ohutus ja vedaja meelerahu

Buldog-konstruktsioon ja ekstralai esiklaas tagavad juhile Renault Maxitys 192-kraadise vaatevälja, et linnakeskkonnas oleks juhil nähtavus ülihea.Et juht saaks igas olukorras valitud sõidusuuna säilitada, kuulub Maxity Euro 6 standardvarustusse elektrooniline suunakontrolli süsteem ja 4,5-tonnisel versioonil ka sõidurea vahetamise hoiatus. Renault Maxityl on ka kallakul käivitamise abisüsteem.

Renault Trucks pakub ka Maxity vajadustele vastavate teenuste täielikku valikut.See tähendab, et Renault Trucksi töökodades on spetsiaalsed alad, kus teenindatakse väikseid tarbesõidukeid sobivate tööriistade, eriprotseduuride ja kontrollitud kuludega.See kõik võimaldab kliendil saada kasu Renault Trucksi asjatundlikkusest SCR- ja AdBlue® tehnoloogia alal, mida firma on täiustanud oma raskeveokitel alates aastast 2009. Renault Trucks pakub klientidele kvaliteetseid hooldusteenuseid ka neljaastmelise Start & Drive teeninduslepinguga, mida toetavad spetsiifilised finantseerimis- ja kindlustuspakkumised.

MAXITY EURO 6

Veoki kogukaal

3,5 t

15" rehvid

3,5 t raskeveovariant
(4,5 t vähendus)
16" rehvid

4,5 t

16" rehvid

Teljevahe

(mm)

Kabiiniga šassii
Topeltrattad

2500

2900

3400

Meeskonnakabiin
Topeltrattad

2500

2900

3400