Uudised


 

18.06.2018

RENAULT TRUCKS LISAB SENISTELE RAKENDUSTELE MAASTIKURALLI SIMULAATORI

Prantsusmaa veokitootja annab tasuta sõidusimulaatori keskkonnas Renault Trucks Simulator kõigile võimaluse kogeda maastikuralli läbimist Renault Trucks K520 roolis – see on sama veok, millega on igal aastal osaletud kuulsatel Dakari ja Siiditee rallidel.

Rakendusele Renault Trucks Simulator lisandus uus, maastikuralli simulaator, kus mängija saab end rallisõitjaks kujutleda ja Renault Trucks K520 roolis kõrberallist osa võtta.

Uuel simulaatoril on viis taset, igalt tasemelt järgmisele, järjest keerukamale saab liikuda eelmise läbimise järel ja kogeda omal nahal maastikuralli põnevust, õppida taltsutama kurve ja kihutada üle luidete. Kui mängija teeb läbi viimase taseme, siis saab ta võistelda nelja kaasmängijaga.

Valida on kahe režiimi vahel: väline vaade ja sõidukisisene vaade veelgi ehedama tunnetuse saamiseks. Mängija saab valida ka kahe sõidurežiimi vahel, kasutades juhtkangi või roolides nutitelefoni või tahvelarvutiga.

Renault Trucksi simulaatori uue versiooni saate alla laadida App Store’ist ja Play Store’ist ning see on saadaval viies keeles (prantsuse, inglise, saksa, hispaania ja itaalia).

Lisaks on Renault Trucksil veel neli simulaatori rakendust.

  • Pikamaasõiduki simulaator, mille eesmärk on teekond läbida võimalikult kiiresti ning kulutada seejuures võimalikult vähe kütust, samas aga järgida liikluseeskirju ja teeolusid.
  • Ehitus- ja raskesõiduki simulaator, kus mängija peab Renault Trucks C mudeli roolis ehitusplatsil või K mudeliga kaevanduses ringi sõitma ja kõigist takistustest hoolimata koorma veokil hoidma.
  • Jaotusvedude simulaator, kus Renault Trucks D mudeliga tuleb kõik saadetised linnas kohale toimetada, järgides seejuures liikluseeskirju, ja sujuvalt liiklusesse sobituda.

Samuti saab mängija Renault Trucksi simulaatoriga oma teadmised proovile panna ja tulemusi sotsiaalmeedias jagada.