Uudised


 

28.09.2018

Renault Trucks laseb välja täiselektrikaubiku Renault Master Z.E.

Renault Master Z.E. on nüüd müügil

Renault Master Z.E. on nüüd müügil Renault Trucksi edasimüüjate juures. Tagades juurdepääsu isegi rangete liikluspiirangutega linnakeskkonda, on see täiselektrikaubik ideaalne lahendus linnakeskkonnas töötavatele elukutselistele juhtidele.

Elektriline mobiilsus on Renault Trucksi säästva linnatranspordi strateegia nurgakivi. Seda strateegiat järgides laseb Prantsuse autotootja nüüd välja uue täiselektrisõidukite seeria: Renault Master Z.E.

Renault Master Z.E. sobib ideaalselt kohalike vedude jaoks. See täiselektriline töösõiduk on saadaval kuues variandis: nelja kaubiku ja kahe madelveoki kujul, et täita linnakeskkonnas töötavate elukutseliste juhtide erinevaid nõudmisi. Need tagavad juurdepääsu kesklinna piirkonnas ka siis, kui kehtivad ranged liikluspiirangud.

Renault Master Z.E. paistab silma reaalse tööulatuse 120 km poolest ja aku täielik laadimine kestab ainult kuus tundi. Selle laadimismaht on samasugune nagu tavalisel diiselmootoriga Renault Masteril, sest akud on paigutatud esiistmete alla.

Nii juhi kui koorma kaitsmiseks ja linnaelanike ohutuse tagamiseks on Master Z.E. standardversioonis varustatud tagurduskaamera, tagurdusradari ja laia vaateväljaga peegliga. Veokil on ka Z.E. häälhoiatussüsteem, mille eesmärk on hoiatada jalakäijaid, kui sõiduk läheneb kiirusega 1 kuni 30 km/h.

Renault Master Z.E. kuulub Renault Trucksi täiselektrisõidukite seeriasse. Sellesse uude seeriasse kuuluvad Renault Trucks D Wide Z.E., Renault Trucks D Z.E. ja Renault Master Z.E. Nende kandevõime on vahemikus 3,1 kuni 26 tonni, mis katab kõiki linnasõiduvajadusi.

Renault Master Z.E. tehnilised andmed

- Sõiduki summaarne brutomass: 3,1 t –  57 kW elektrimootoriga
- Maksimaalne pöördemoment: 225 Nm
- Maksimaalne kiirus: 100 km/h
- Salvestatud energia: 33 kWh liitiumioonakud
- Töövahemik NDEC-tsükli korral: 200 km
- Tegelik tööulatus: kuni 120 km