Uudised


 

13.02.2018

RENAULT TRUCKS KASUTATUD VEOKITEL UUS VEEBIPLATVORM!

Järgmiseks sammuks täismahus e-pood aastaks 2020

Renault Trucks avas uue veebiplatvormi, kus näha kõik Euroopas müügil olevad kasutatud veokid. Järgmiseks sammuks täismahus e-pood aastaks 2020.

Renault Trucksi kliendid saavad nüüd veebiplatvormil sisse logida - www.used-renault-trucks.com – ja tutvuda kasutatud sõidukite valikuga terves Euroopas. Transpordiettevõtjad saavad endale veokeid valida sõiduki konfiguratsiooni, hinna või läbisõidu alusel. Iga veoki kohta on andmeleht ja selle Renault Trucksi esinduse kontaktinfo, mille platsil veok asub.

 

Ostjatel aitab kasutatud veokite vahel valiku langetamisel Renault Trucksi kvaliteedimärgis „Selection“. See näitab, et veokitel on Renault Trucksi ekspertide heakskiit ja need tarnitakse eksklusiivsete lahendustega.

 

Renault Trucks X-Roadi kasutatud veokite uus seeria on saadaval ka veebis. Need veokid on ümber ehitatud Renault Trucksi kasutatud veokite tehases Bourg-en-Bresse’is, kasutades tipptasemel tootmistehnoloogiat, mis annab ülikvaliteetsetele tugevatele veokitele uue hingamise.

Kõiki veebiplatvormil müügil olevaid veokeid on põhjalikult kontrollinud Renault Trucksi akrediteeritud eksperdid ning veokitel on tootja standardile vastavad originaalosad.

Veebiplatvormil müügil olevad veokid on saadaval ainult Renault Trucksi esindustes ning kõigile kehtib ööpäevaringne tehniline ja professionaalne tugi, mida pakuvad meie 1500 müügiesindust ja teeninduspunkti kogu maailmas.