Uudised


 

04.11.2015

Renault Trucks esindaja Eestis tähistab sünnipäeva

Renault Trucks ametlik esindaja Eestis Volvo Estonia OÜ, tähistab novembris sünnipäevakuud.

Renault Trucks ametlik esindaja Eestis, Volvo Estonia OÜ, tähistab novembris sünnipäevakuud. Ettevõte asutati 2003. aastal, alates 2014 aastast kuulub ettevõtte tootevalikusse ka Renault tarbesõidukid.

18. novembrist avatakse ettevõtte neljas esindus Jõhvis ja seejärel on Renault tarbesõidukeid võimalik osta, hooldada ja remontida Tallinnas, Tarts, Pärnus ja Jõhvis. "Alates 2008. aastast oleme järjepidevalt võrgustikku laiendanud, uuendanud ja täiendanud ning tänaseks oleme Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis esindatud klientidele väärilisel tasemel," sõnab Veiko Tarvis, Volvo Estonia OÜ tegevdirektor ja lisab „järgnevate aastate eesmärk on eksisteerivas esindustevõrgustikus tagada võimalikult hea klienditeenindus ja töötajate professionaalsus. Kaks prioriteeti, millega tegeleme igapäevaselt."

Tallinna, Tartu, Pärnu ja Jõhvi esindustes töötab kokku 87 inimest, kelle ülesanne tagada Volvo ja Renault tarbesõidukite müük, hooldus ja remont ning hoolitseda ka Volvo busside heaolu eest.

„Globaalse ettevõtte lokaalse harukontorina mõistame, et kett on täpselt nii tugev, kui tema nõrgim lüli. Just seetõttu on kõik esindatavad tootegrupid ühtmoodi tähtsad ja töötajate professionaalsus prioriteet," sõnab Tarvis.