Uudised


15.02.2019

RENAULT TRUCKS D 2019 – SÄÄSTKE KÜTUST KUNI 7%

Säästke kütust kuni 7%

Renault Trucks tutvustab jaotusveokite 2019. aasta mudeleid – D ja D Wide. Koos Euro 6 faas D mootoriga on uutel mudelitel täiustatud aerodünaamika ning veoki juhtimine on muudetud mugavamaks. Võrreldes eelmise põlvkonna mudeliga, aitab uus varustus ja täiustatud mootori kombinatsioon säästa kuni 7% kütust.

Euro 6 faas D

Diiselmootorid D5, D8 ning D11 vastavad juba Euro 6 faas D regulatsioonile, mis jõustub selle aasta 1. septembril. Renault Trucks D ja D Wide mootorid on uuendatud ning neil on uue põlvkonna tahkete osakeste filter. Kütusekulu optimeerimiseks on D5 ning D8 diiselmootorid varustatud uue mootori tarkvaraga. Samuti on veokil uus õlijahutussüsteem ning väikese vooluga veepump.

Optimeeritud aerodünaamika

Hiljuti selgus katsesõidukiga Urban Lab 2 tehtud uuringust, et aerodünaamika optimeerimine on üks peamisi vahendeid nii kütuse kui ka heitgaaside vähendamiseks jaotusveokitel, eriti linnalähedases keskkonnas.

Õhuvoolu parandamiseks ning märkimisväärseks kütusekulu säästmiseks on Renault Trucks D ja D Wide 2019. aasta mudelid varustatud uute kabiini külgmiste spoileritega ning ka uue reguleeritava katusespoileriga, mida saab kohandada vastavalt igat tüüpi veokile tänu selle 12 seadistusasendile.

Ohutus ja mugav juhtimine

Ohutuse ning mugavama juhtimise tagamiseks, on Renault Trucks D ja D Wide mudelid varustatud nüüd uute juhiabi süsteemidega. Intelligentne püsikiirusehoidja hoiab automaatselt minimaalset vahemaad eesoleva sõidukiga, tänu millele on võimalik sujuvamalt liikuda ummikus ning seeläbi veokijuhi väsimus väheneb. Reguleeritav kiirusepiiraja on samuti oluline detail. Mõlema süsteemi kontrollseadmed on paigutatud juhi lähedusse, saavutades ohutuma ning säästlikuma sõidu.

Nende täiustuste kombinatsioon võimaldab klientidel vähendada kütusekulu 7% võrreldes eelmise põlvkonna mudeliga.

 

Renault Trucks D ja D Wide 2019. aasta mudelid on nüüd tellimiseks saadaval. Need on ühildatavad biodiisliga (kuni 100%) ning samuti on saadaval ka CNG-versioon.

Optimeeritud aerodünaamika

Hiljuti selgus katsesõidukiga Urban Lab 2 tehtud uuringust, et aerodünaamika optimeerimine on üks peamisi vahendeid nii kütuse kui ka heitgaaside vähendamiseks jaotusveokitel, eriti linnalähedases keskkonnas. Õhuvoolu parandamiseks ning märkimisväärseks kütusekulu säästmiseks on Renault Trucks D ja D Wide 2019. aasta mudelid varustatud uute kabiini külgmiste spoileritega ning ka uue reguleeritava katusespoileriga, mida saab kohandada vastavalt igat tüüpi veokile tänu selle 12 seadistusasendile.

Ohutus ja mugav juhtimine

Ohutuse ning mugavama juhtimise tagamiseks, on Renault Trucks D ja D Wide mudelid varustatud nüüd uute juhiabi süsteemidega. Intelligentne püsikiirusehoidja hoiab automaatselt minimaalset vahemaad eesoleva sõidukiga, tänu millele on võimalik sujuvamalt liikuda ummikus ning seeläbi veokijuhi väsimus väheneb. Reguleeritav kiirusepiiraja on samuti oluline detail. Mõlema süsteemi kontrollseadmed on paigutatud juhi lähedusse, saavutades ohutuma ning säästlikuma sõidu. Nende täiustuste kombinatsioon võimaldab klientidel vähendada kütusekulu 7% võrreldes eelmise põlvkonna mudeliga.

Renault Trucks D ja D Wide 2019. aasta mudelid on nüüd tellimiseks saadaval. Need on ühildatavad biodiisliga (kuni 100%) ning samuti on saadaval ka CNG-versioon.