Uudised


 

19.05.2016

RENAULT TRUCKS ANDIS MADRIDI LINNALE ÜLE 22 TULETÕRJEAUTOT

Madridi tuletõrjebrigaadile 22 uut Renault sõidukit

Madridi linn sai äsja Renault Trucksilt kätte 22 sõiduki tellimuse: D 4x4 tuletõrjeautod metsapõlengute tarvis firma tuletõrje ja päästetööde tootevalikust. Neid sõidukeid hakatakse kasutama tulekustutustöödel ja muude ülesannete täitmisel raskusi valmistavates keskkondades. Keretööd tegi ITURRI Grupp – Hispaania juhtiv tuletõrjeautode kereehitaja.

Madridi tuletõrjebrigaad sai just kätte 22 uut sõidukit, mis aitavad neil oma tööülesandeid täita. Nendeks on Renault Trucksi 280-hobujõuliste Euro 6 mootoritega D 4x4 14-tonnised tuletõrjeautod metsapõlengute tarvis. ITURRI tootmisgrupp paigaldas neile kered kooskõlas seda tüüpi sõidukitele esitatavate tehniliste nõuetega, pöörates seejuures erilist tähelepanu nendega veetava personali ohutusele.

Need maastikusõidukid on konstrueeritud tuletõrjeks, abitööde tarvis ning kasutamiseks ohtlikes olukordades või eriti raskesti juurdepääsetavates kohtades paiknevate inimeste päästetöödel Madridi linna lähistel. Renault Trucksi D-sõidukite elektri- ja pneumoahelad on standardvarustusena kaitstud tulekindla kestaga.

Paagi mahutavus on 3080 liitrit, millest 500 on reserveeritud sõiduki omatarbeks. Sõidukil on süsteem, mis kaitseb seda tuletsooni keskele lõksu jäämisel kabiini ja rehve veega kastes. Renault Trucks pakub kõikehõlmavat tuletõrje ja päästetööde tootevalikut, millesse kuuluvad sõidukid vastavad tuletõrjujate ja nende tööülesannete spetsiifilistele vajadustele. Valikusse kuuluvad 4x2, 6x4, 8x4 ja 6x2 sõidukid ning ka 4x4 ja 6x6 täisveoga sõidukid, mis on konstrueeritud spetsiaalselt tuletõrje ja päästetööde tarvis.

Renault Trucksi tuletõrje tootevalikusse kuuluvad 4x2, 6x4, 8x4 ja 6x2 sõidukid ning ka 4x4, 6x6 ja 8x8 täisveoga sõidukid, mis on konstrueeritud spetsiaalselt tuletõrje ja hädaabiteenistuse tarvis.

Sellesse tootevalikusse kuuluvad järgmised mudelid:

  • Masteri ja Maxity linnakeskkonnas kasutatavad kiirreageerimissõidukid (VPI), linnakeskkonnas kasutatavad ohvrite pääste- ja abisõidukid (VSAV) ning linnakeskkonnas kasutatavad liiklusõnnetuste (teedevõrgustik ja raudtee) kiirreageerimis- ja päästesõidukid (VSR)
  • Renault Trucks D12 kerge tuletõrjeauto (FPTL)
  • Renault Trucks D15 4x2 ja 4x4 tuletõrjeauto (FPT)
  • Renault Trucks D14 4x4 veepaagiga tuletõrje maastikusõiduk maapiirkonnas kasutamiseks (CCR)
  • Renault Trucks D14 4x4 veepaagiga tuletõrje maastikusõiduk metsapõlengutel kasutamiseks (CCF)
  • Renault Trucks C, K, D ja D WIDE on kohandatud kasutamiseks suure mahutavusega paakautona, korvtõstukiga tuletõrjeautona, redelautona ja liigendtõstukiga tuletõrjeautona (BEA).