Uudised


 

19.07.2016

RENAULT TRUCKS MESSIL IAA 2016

Renault Trucks osaleb 22. kuni 29. septembrini Hannoveris toimuval IAA messil.

Renault Trucks tutvustab 22. kuni 29. septembrini Hannoveris toimuval IAA messil kogu oma veokivalikut. Messialal on esitlusel veokid alates Renault Trucks T Maxispace High Editionist kuni K-seeria veokiteni. Lisaks on messialal ka äsja Dakari ja Siiditee rallidelt naasnud MKR-veok.


Renault Trucks näitab 22 – 29. septembril Hannoveris toimuval IAA messil üheksat sõidukit.  Hallis 17, väljapanekuala A21 asuval alal on nii pikamaaveokid, ehitusveokid, kaubikud, ralliveok, ala teemavalik peegeldab Renault Trucks kaubamärgi ajaloolist tugevust ja jõulisust.

IAA messi külastajatel on eksklusiivne võimalus näha veoki T520 eriväljaannet Renault Trucks T Maxispace High Edition ning tutvuda T High lahtilõigatud kabiini abil kabiini ergonoomika, nägemisväljaga ja juhi mugavusega.

Ehitusveokitest on väljas Saksa turu spetsiifiline K-seeria veok Renault Trucks K480 Skorpion, samuti MKR Adventure K. Viimane neist naasis just äsja Dakari ja Siiditee rallidelt ning seda esitletakse avalikkusele esimest korda. Kahe sõidusimulaatori abil avaneb kõikidel huvilistel võimalus proovida, mis tunne oleks veokit maastikurallil juhtida.

Lisaks on Renault Trucks väljapaneku osa 300 ruutmeetril laiuv ala, kus Sven Punke ja Marcel Barth (Truck Tuning Center) viivad läbi „Pimp my truck!” töötoa. Neile usaldatud Renault Trucks T High veok teeb messi jooksul läbi märgatava muutuse. Messiala sündmuste jälgimiseks avaldab Renault Trucks sotsiaalvõrgustikes jooksvalt toimuvast informatsiooni ja kannab üle „Pimp my truck!” projekti.

Praktiline info

Pressikonverents: kolmapäeval, 21. septembril kl 10.50 kuni 11.15 Renault Trucksi alal

Renault Trucks messiala sõidukid:

  • Renault Trucks T520 Maxispace High Edition 4x2
  • renault Trucks T460 Sleeper 6x2
  • Renault Trucks C460 Optitrack 4x2
  • Renault Trucks K480 Skorpion 8x4
  • Renault Trucks D Wide 460 4x2
  • Renault Trucks D kabiin 2,1 m
  • Renault Master Euro 6 van L4H2
  • Renault Trucks K MKR Adventure