Uudised


 

17.11.2015

Renault tarbesõidukite esindus nüüd ka Jõhvis

Uus esindus Pargi 25a, Jõhvi

18. novembrist on ametlikult avatud Renault tarbesõidukite hooldus ja remondipunkt Ida-Virumaal. Nimelt avas Renault tarbesõidukite ametlik esindaja Volvo Estonia OÜ uue esinduse aadressil Pargi 25a, Jõhvi.
Volvo Group Truck Center  Jõhvi pakub hooldus ja remonditeenuseid grupi kahele kaubamärgile – Renault ja Volvo.

Uue esinduse loomisel sai aluseks piirkonnas kasvav klientide hulk: „Ida-Virumaa esinduse nimel oleme töötanud juba mitu aastat. 2015 aasta talvel valmis Tartu teine laiendus koos kabiinide ja raamide sirgestusteenusega ning seejärel oligi aeg Jõhvi esindusele pühenduda. Loodame, et täna avatud esindus koos kogenud meeskonnaga võetakse piirkonna klientide poolt kiiresti omaks," ütles ettevõtte tegevjuht Veiko Tarvis.

Esinduse töötajad on läbinud koolitused ja praktika Tallinna ning Tartu esindustes, Jõhvi esindust juhib Mallor Vildak: „Meie esindus on varustatud Volvo ja Renault tarbesõidukite remondiks ja hoolduseks vajalike seadmetega ning meeskond vajalike teadmistega. Vastavalt ettevõtte poliitikale läbivad töötajad igal aastal mitmeid erinevaid koolitusi ja seeläbi on tagatud, et parim tehnik teie Volvo ja Renault veokile on Volvo Estonia OÜ tehnik."

Tere tulemast Jõhvi esindusse!
Uus veokikeskus asub Jõhvis, Pargi 25a. Uues Jõhvi esinduses pakutakse kõiki Volvo grupi ametliku esinduse tooteid ja teenuseid Volvo ja Renault kaubamärkidele ning nimekiri täieneb tulevikus veelgi.
Jõhvi esindus on avatud argipäevadel 08-17:00, tööaja välistel aegadel on abiks Volvo Action Service ja Renault 24/7 teenus.
Lisainformatsioon esinduses (Pargi 25a, Jõhvi)  või  telefonil +372 3576690.