Uudised


 

05.05.2016

RENAULT T-SEERIA VEOKID RENAULT F1 VÕISTKONNAS

Euroopa etappidel tagavad meeskonna logistika Renault Trucksi T-d

Viimased 15 aastat on Renault Trucks olnud Renault F1 meeskonna partner. 2016. aasta hooajal kasutatakse meeskonna asjade transportimiseks Euroopa etappide toimumispaikadesse Renault Trucksi T- seeria veokeid, mille DTI 13 520-hobujõuline mootor vastab Euro 6 nõuetele ja mis varustatud ökonoomse kütusepaketiga.

Oma võistkonnaga 2016. aastal taas F1 sarjaga liitudes jätkab Renault Sport pikaajalist koostööd Renault Trucksiga. Euroopa etappidel tagavad meeskonna logistika Renault Trucksi T-d, mille DTI 13 520-hobujõuline mootor vastab Euro 6 nõuetele, ja mis valiti 2015. aasta veokiks. T 520-d transpordivadvormeleid, varuosi ja mitmesuguseid autoelamuid, mis on olulised F1 võistkonna sujuva toimimise tagamiseks Grand Prix' võistlustel. F1 fännid näevad neid muljetavaldavaid veokeid uutes kuldkollastes toonides, mille Renault' tiim võttis kasutusele Barcelonas toimuvaks Hispaania etapiks, mis on ühtlasi Euroopa hooaja esimene.

Renault Sporti vormel 1 meeskonnale sai T 520 mudelite valimisel määravaks „Veoki kvaliteet ja uuenduslikkus ning vastavus Euro 6 standardile. Veokite aktiivset turvalisust on võrreldes varasema Magnumi põlvkonnaga samuti oluliselt parandatud. Lisaks on märkimisväärselt vähenenud veokite kütusekulu.“

Nende sõidukite näol on tegemist 4x2 vedukitega, millel on „Eco Fuel“ pakett. See pakett ühendab mitmeid kütusekulu vähendavaid nutikaid tehnoloogiaid – võimsuse piiramise režiim, Optirolli juhitud vabajooksusiduri juhtsüsteemiga ökokiirushoidik, väljalülitatav õhukompressor, muutuva vooluga rooliajami pump ja mootori automaatne seiskamine. „Eco Fuel“ paketiga saab kütusekulu vähendada kuni 4%.

Lõpetuseks tuleb märkida, et Renault Sporti muudeks võistlustegevusteks (Renault Sport ja vormel E võidusõidud) pakub veoteenuseid samuti Renault Trucksi T veokid.