Uudised


 

26.09.2017

RENAULT ESITLEB: ERIMUDEL T HIGH EDITION - TEAM ALPINE

Alpine peegeldab prantslaslikku intellekti ja elegantsi

Tähistamaks 2017. aasta Le Mansi 24 tunni võidusõitu, toob Renault välja uue kõrge mudeli eriseeria T High Edition - Team Alpine. T High mudel on Renault Trucksi pikamaaveokite staar ja nüüdse Team Alpine’i erimudeli jaoks on varustusse lisatud hulk täiendusi ja Prantsusmaa võistkonna lipuvärvid. Team Alpine’i veokite partiis on vaid 99 nummerdatud veokit, mille tellimine on nüüd avatud.

Kui esimest kõrge T erimudelit esitleti 2016. aasta septembris Hannoveri IAA messil, siis sel aastal pakub Renault Trucks piiratud koguses mudelit koostöös Prantsusmaa Alpine’i rallitiimiga, 2016. a LMP2 klassi vastupidavussõidu maailmameistriga.

Inspireerituna Renault Trucksi ja Alpine’i rallitiimi partnerlusest, töötasid ka disainerid koos, et tuua esile Alpine’i tunnusjooned, ja pöörasid tähelepanu pisemalegi detailile, et sünniks erimudel, mis jutustab prantsuspärasest elegantsist ja edukusest. „On suur au esitleda rallitiimi värvides ja Alpine’i kaubamärgi sümbolitega fantastilist erimudelit. Nii nagu Alpine’i disainerid näitasid oma meisterlikkust Alpine’i autode puhul, on ka Renault Trucksi kunstnikud kõik oskused mängu pannud, et peegeldada prantslaslikku intellekti ja elegantsi,“ väljendas vaimustust Philippe Sinault, Signatech-Alpine’i tiimi asutaja.

Välimuses püüab T High Edition - Team Alpine’i mudeli juures pilku elegantne valge pärlmutrivärv, millega sobituvad Apine’i toonides iluliistud. Kabiinikujunduses annavad tooni elegantsed detailid, õrnade oranžide varjunditega Alpine’i sinised tahavaatepeegli kinnitused ja alumiiniumelemendid.

Elegantne sportlik stiil jätkub kabiini sisemuses, kus on kaks kahevärvilist nahkistet ja Alpine’ilik alumiiniumliistudega armatuurlaud. Juhile veelgi mugavamate tingimuste tagamiseks on T High Edition - Team Alpine’i mudelil kaks nahast käetuge ja peenelt perforeeritud nahkrool. Lisaks annavad sõidumugavusele oma panuse panoraamarmatuurlaud, eemaldatav seljatugi ja lahtikäivad alumine ja ülemine voodi, mis võimaldavad puhkeaega nautida veelgi avaramas ruumis.

T High Edition - Team Alpine’i mudelil on 13-liitrine Euro VI C 520 hj ühisrõhu sissepritsesüsteemiga mootor. Optimaalse kütusekulu tagamiseks on veokil ka Fuel Eco+ pakett ja Optivision, Renault Trucksi GPSiga ennetav kiirushoidik. Samuti on aerodünaamikat parandavaid elemente, näiteks fikseeritud ja avatavad deflektorid. Nii juhi kui teiste liiklejate turvalisust silmas pidades on erimudelil ohutuspakett, mis sisaldab adaptiivset kiirushoidikut, lisanurgatulesid ja ksenoon-esitulesid.

Renault Trucks

Toetudes enam kui sajandipikkusele Prantsuse veokite ehitamise oskusteabele, tarnib Renault Trucks transpordiala professionaalidele laias valikus teenuseid ja sõidukeid, mis vastavad kohalikele ja piirkondlikele jaotus-, ehitus- ja pikamaavedude vajadustele. Renault Trucksi veokid on tugevad ja töökindlad. Tänu väiksele kütusekulule võib nendega saavutada parema tootlikkuse ja hoida oma tegevuskulud kontrolli all. Renault Trucks müüb ja hooldab veokeid müügiesinduste ja teeninduskeskuste kaudu, mida on kokku üle 1500. Renault Trucksi sõidukid projekteeritakse ja ehitatakse Prantsusmaal, kus toodetakse ka enamik komponente.

Renault Trucks kuulub Volvo kontserni, mis on üks maailma juhtivatest veokite, busside ja ehitusmasinate ning mere- ja tööstusrakenduste ajamisüsteemide tootjatest. Kontsern pakub ka terviklikke finantseerimis- ja hoolduslahendusi. Volvo Groupil on ligikaudu 95 000 töötajat, tootmisüksused 18 riigis ning kontserni tooteid turustatakse enam kui 190 turul. 2016. aastal oli Volvo Groupi netomüügimaht 31,9 miljardit eurot (302 miljardit Rootsi krooni). Volvo Group on börsiettevõte, mille peakontor asub Rootsis Göteborgis. Volvo aktsiad on kaubeldavad Nasdaqi Stockholmi börsil.