Uudised


 

24.11.2016

PRANTSUSE ETTEVÕTE BG TRANSPORT LISAS OMA VEOKIPARKI THE REAL STEEL NIMELISE RENAULT TRUCKS T VEOKI

The Real Steel T High on loodud oma tööd armastavatele juhtidele

Prantsuse transpordiettevõte BG Transport veokiparki lisandus äsja The Real Steel nimeline veok. Tegemist on T High 520 mudeliga, mis Hannoveris 2016 IAA messil läbis Renault Trucksi väljapanekualal põhjaliku tuunimiskuuri.

The Real Steel nimeline T High 520 jõudis värskelt Prantsuse ettevõttele BG Transport. Renault Trucks France’i kommertsdirektor Philippe Gorjux andis selle ainulaadse veoki võtmed üle Changys (Loire) baseeruva pereettevõtte BG Transport direktorile Gérard Barretile. Ettevõttes töötab 15 töötajat ja tosin sõidukit.

13-liitrise mootoriga Renault Trucks T High 520 läbis Hannoveris IAA 2016 messil Sven Punke ja Marcel Barthi juhtimisel Truck Tuning Centeri meeskonna käe all põhjaliku muutuse. Nürburgringi kompleksis viimasel veoki tuunimise Grand Prix’l Avatari-nimelise veoki eest auhinna võitnud meeskond töötas veoki kallal väsimatult kogu 8‑päevase messi jooksul. Meeskonnale eraldati 300 m2 pind Renault Trucks alal. Messi külastajad said kogu tuunimisprotsessi jälgida algusest lõpuni. Veoki kabiin polsterdati seest nahaga ja varustati LEDidega. Veoki kere kaunistati pihustades unikaalse taiesega ning veokit täiendati mitmete lisade ja osadega, et veoki erakordsust välja tuua.

Ettevõtte BG Transport direktorile Gérard Barretile avaldas Hannoveris IAA messil nähtud veoki stiil nii tugevat muljet, et ta otsustas selle ära osta. Ta selgitas: „Me peame väga tähtsaks nii oma autopargi veokite välisdisaini kui kabiini sisustust, kuna soovime, et meie veokijuhid tunneks end võimalikult mugavalt ja oleksid uhked oma sõidukite üle. The Real Steel nimeline T High on loodud oma tööd armastavatele juhtidele: sellise sõiduki juhtimine on tõeline nauding.“ The Real Steel veokit hakatakse kasutama kaubaveoks Prantsusmaal ja Belgias.

BG Transport otsustas lasta lisada sõidukile kirja „Team BG“ ettevõttes valitseva meeskonnavaimu sümbolina. „Kasutame dekoreeritud Renault Trucks T lisandumist oma autoparki, et märgistada kõik oma sõidukid sama tekstiga,“ lisas Gérard Barret ja lisas „Vahetame BG Transportis veokeid välja umbes 5-aastase intervalliga, ent see jääb meie ettevõttesse palju kauemaks – võite selles kindel olla!“