Uudised


 

06.10.2017

OPTIDRIVER XTENDED: ERITI MADALAD KÄIGUD C- JA K-SEERIA MUDELITELE

Renault Trucks lisab C- ja K-seeria mudelitele robotkäigukasti Optidriver Xtended, millel on eriti madalad roomekäigud. Tänu sellele saab C- ja K-seeria mudelitega äärmuslikes oludes töötades kasutada ühte või kahte madalat lisakäiku.

Renault Trucksi C- ja K-seeria ehitusveokeid saab nüüd täiendada eriti madalate käikudega robotkäigukastiga Optidriver Xtended. Klient saab vajaduse järgi valida ühe või kahe käigu lisamise esimesele käigule. Tänu sellele saab juht veoki turvaliselt ja eriti täpselt liikuma panna väga aeglasel kiirusel (0,7–2 km/h).

Optidriver Xtended teeb veoki juhtimise rasketes oludes mugavamaks ja manööverdamise täpsemaks, samuti aitab see kaasa paigaltvõtmisele mäkketõusul ja/või täislastis. Optidriver Xtended vähendab ka kliendi tegevuskulusid, kuna sidurile tuleb avaldada vähem survet ning kulumisaeg pikeneb.

13-kiiruselist madalate käikudega varianti (Over Drive*) soovitame kliendile, kes töötab ehitus- ja raskevedudega, keerulistes transpordioludes, mahuga üle 80 tonni ja tingimustes, mis nõuavad pidevat aeglasel käigul liikumist, näiteks laoturid ja pühkijad. 14-kiiruseline eriti madalate käikudega variant (Direct Drive ja Over Drive*), mis on saadaval vaid kõigi sildade veoga veokitel, on mõeldud äärmuslikumatesse tööoludesse, nt karjäär, kaevandus, mets ja nafta- või gaasitööstus.