Uudised


 

19.05.2016

MKR TECHNOLOGY: VÕIDUKAS KOOSTÖÖ RENAULT TRUCKSIGA

Meil on andekad kliendid!

MKR Technology meeskond on olnud viimasel kahel aastal pärast koostöös Renault Trucksiga Euroopa veokite võidusõidu meistrivõistluste võitmist keskendunud maastikurallidele. Pärast suurepärast kuuendat kohta 2016. aasta Dakari rallil saavutas Hollandi Mammoet Rallysporti meeskonna K 520 Renault Trucksi toetusel järjest oma teise võidu Liibüa rallil.

Pärast oma eelmise aasta võitu saavutas MKR Technology K 520 Martin van den Bringi (Mammoet Rallysporti liige) juhtimisel teise märkimisväärse otsustava võidu 2016. aasta Liibüa rallil. Liibüa poliitilise olukorra tõttu Marokos peetud ralli pani juhid ja sõidukid kõige karmimalt proovile. Mitmete katsumuste järel oli just Martin van den Brink see juht, kes tuli kõige paremini toime Atlase ränkade radade ja Merzouga kõrbe düünide esitatud väljakutsetega.

“Meil on andekad kliendid! MKR Technology lehvitab uhkelt Renault Trucksi lippu maastikurallidel ja meie tunneme omakorda suurt uhkust nende toetamise üle,” ütles Reunault Trucksi president Bruno Blin. “See võit tõstab esile meie veokite visaduse ning Mario Kressi asjatundlikkuse võistlussõidukite ettevalmistamisel.

”Mario Kress andis meeskonna juhina endast kahtlemata parima: “2016 Dakariga võrreldes täiustasime me turbohaldust ning töötasime telgede ja piduritega. Testisime neid Maroko teedel ja oleme tulemusega väga rahul: meil oli sellel rallil äärmiselt töökindel veok ja just sellest ju kõik sõltubki.

”Meeskonna järgmiseks väljakutseks on Siiditee ralli Moskvast Pekingisse 8. kuni 24. juulini, millega loomulikult juba vaadatakse 2017 Dakari ralli suunas, mille marsruut tehti just teatavaks ja mis algab esmakordselt Paraguayst.