Uudised


 

04.07.2018

ERIVEOK T HIGH RENAULT SPORT RACING

Renault Trucks ja Renault Sport Racing on ühendanud jõud, et esitleda mudelit T High Renault Sport Racing. Kokku toodetakse sada veokit, mis on F1 Renault Sport Racingi tiimi legendaarset Siriuse-kollast värvi.

Renault Trucks ja Renault Sport Racing koostööna on valminud piiratud kogus eriveokeid T High Renault Sport Racing. Veokeid toodetakse Bourg-en-Bresse’is asuvas tehases ja nagu ka kõigil teistel Renault’ veokitel on sellelgi sertifikaat „Toodetud Prantsusmaal“.

Eriveokite eripäraks on elegantne sportlik välimus, mida rõhutab Renault Sport Racing Vormel 1 toonis Siriuse-kollane toon ja kollase-mustaruuduline muster.

Musta varjundid mängivad kontrastse kollasega – mudeli T High Renault Sport Racing küljepeeglid on läikivmustad, samuti teemandikujuline logo ja esivõre. Sportliku kujunduse rõhutamiseks on musta-kollaseruuduline muster ka külgmistel deflektoritel. Kirsina tordil on igal veokil individuaalne must ID-märk.

Ka kabiini sisemus on eridisainiga - kollase ja mustaga värvilahendus, mis harmoneerub välisilmega, Recaro® istmed ja rool on kaetud musta nahaga. Kollane tikand kaunistab nii rooli, nari kui ka põrandamatti, süsinikviimistlusega panoraam-armatuurlaual ja ventilaatorite ümber annavad lisa kollased sõõrid. Sportlikule ilmele annab viimase lihvi turvavöö kollane kate.

T High Renault Sport Racing ühendab endas kasutusmugavuse, sõidurõõmu ja jõudluse. Veokil on ühetasapinnaline põrand ja 13-liitrine 520-hobujõuline mootor ning Optidriveri automaatkäigukast.

Renault Trucks

Toetudes enam kui sajandipikkusele Prantsuse veokite ehitamise oskusteabele, tarnib Renault Trucks transpordiala professionaalidele laias valikus teenuseid ja sõidukeid (2,8 kuni 120 t), mis vastavad kohalikele ja piirkondlikele jaotus-, ehitus- ja pikamaavedude vajadustele. Renault Trucksi veokid on tugevad ja töökindlad. Tänu väiksele kütusekulule võib nendega saavutada parema tootlikkuse ja hoida oma tegevuskulud kontrolli all. Renault Trucks müüb ja teenindab veokeid müügiesinduste ja teeninduskeskuste kaudu, mida on kokku üle 1500. Renault Trucksi sõidukid projekteeritakse ja ehitatakse Prantsusmaal, kus toodetakse ka enamik komponente.

Renault Trucks kuulub Volvo kontserni, mis on üks maailma juhtivatest veokite, busside ja ehitusmasinate ning mere- ja tööstusrakenduste ajamisüsteemide tootjatest. Kontsern pakub ka terviklikke finantseerimis- ja hoolduslahendusi. Volvo Groupil on ligikaudu 95 000 töötajat, tootmisüksused 18 riigis ning kontserni tooteid turustatakse enam kui 190 turul. 2017. aastal oli Volvo Groupi netomüügimaht 35 miljardit eurot (335 miljardit Rootsi krooni). Volvo Group on börsiettevõte, mille peakontor asub Rootsis Göteborgis. Volvo aktsiad on kaubeldavad Nasdaqi Stockholmi börsil.