KASUTATUD VEOKID

Used Trucks by Renault Trucks : MEIE VÕETUD KOHUSTUSED

Logo Renault Trucks Used Trucks

MIKS VALIDA USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS?

Kui valite USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS, ostate palju rohkem kui vaid kasutatud veoki.
Used Trucks by Renault Trucks soovib anda teile parima kasutatud veoki kasutamiskogemuse alates veoki valimisest kuni sõiduki üleandmiseni.

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS on pühendunud teie ettevõtte edule.

used trucks by renault trucks

 

KVALITEET

TOOTJA STANDARDID

TOOTJA GARANTII

TOOTJA STANDARDID: tagame teile veoki õige päritolu, vanuse ja läbisõidu tänu tootja dokumentatsioonile. Kontrollime iga sõidukit 200 kontrollimispunktist, sealhulgas tehnilisi ja väliseid elemente, ning ei tee kvaliteedi suhtes kompromisse. Remondime neid originaalosadega ja rakendame rangelt tootja protsesse ja nõudeid.


TOOTJA GARANTII:
kleebisega Selection anname teie sõiduki põhikomponentidele (veoülekanne + järeltöötlussüsteem) garantii kuni 2 aastat või 320 000 km. Ka kõigil meie müügiesinduses paigaldatud varuosadel on 2-aastane garantii. Garantiihaldus on täielikult Renault Trucksi süsteemidesse integreeritud.

 

 

 

TELLITUD ERILAHENDUS

SUUR VALIK

LISAVÄÄRTUST ANDVAD TEENUSED

SUUR VALIK: teile on saadaval suur valik sõidukeid, sealhulgas ainulaadseid erilahendusega pakkumisi, meie Used Trucks Factory’st, vastavalt teie tegevusalale ja vajadustele. Meie insenerid on konstrueerinud tellimuse järgi kasutatud sõidukeid, mis on valitud, testitud, ümber ehitatud ja sertifitseeritud Renault Trucks Factory’s. Pakume teile suures valikus tarvikuid teile optimaalse tööjõudluse, tööohutuse, juhi mugavuse jms võimaldamiseks.


LISAVÄÄRTUST ANDVAD TEENUSED:
pakume teile mitmesuguseid teenuseid teie kasumi optimeerimiseks ja teie investeeringu pikaajalise tasuvuse tagamiseks. Esitame teile kütusekulu andmeid ja teenuseid konkreetse kütusesäästu saavutamiseks. Osutame teile kohandatud finants- ja kindlustusteenuseid vastavalt teie ettevõtte vajadustele, et teie kasutatud veok kiiresti teele saada. Meie teenindus- ja remondilepingud on mõeldud teile meelerahu pakkumiseks.

 

 

 

USALDUS

LÄHEDASED SUHTED

OMA ALA SPETSIALISTID

LÄHEDASED SUHTED: tunneme teid ja teie tegevusala. Pakume teile õige lahenduse ja aitame teid teie majandustegevuses. Hoolime teist ja teie sõidukist kõikjal, kus viibite, toetades ööpäevaringselt 7 päeva nädalas. Oleme pühendunud teie edule ja ei valmista teile kunagi pettumust.


OMA ALA SPETSIALISTID:
Renault Trucksi võrgustikku kuuluvad spetsialistid on saanud väljaõppe ja varustatud uusimate materjalidega, et teile õiget ja tõhusat abi pakkuda. Võtame teie sõiduki vastu kõigis oma 1100 teeninduspunktis, teades üksikasjalikult selle tehnilisi andmeid, sealhulgas võimalikke uuendusi, ümberehitusi või garantiid.

 

 

VAADAKE MEIE PARIMAID PAKKUMISI

used trucks by renault trucks

Veel valikuid on meie müügiportaalis:used-renault-trucks.com