Iseloomustused


 

31.10.2019

Renault Trucks D - Itaalia - Fratelli Iapichino SRL

Ettevõte Fratelli Iapichino kasutab Renault Trucks D autode veokit uute ja kasutatud autode veoks kõigisse Itaalia piirkondadesse. See on valik, mida eelistavad paljud ettevõtted ja veokijuhid, kuna D mudeli kütusekulu on madal, veok on tugev ja mugav.

 • FRATELLI IAPICHINO SRL

  2008: ettevõtte asutamine.

  PEAKONTOR: Colorno, Parma.

  TEGEVUS: Kaupade ekspedeerimine ja jaotusveod.

  TEENINDUSPIIRKOND: kogu Itaalia.

  14: töötajate arv, nende hulgas 10 veokijuhti.

  LÄBITUD KILOMEETRID: 120 kuni 130 000 km veoki kohta aastas.

Mis on teie ettevõtte põhitegevus?


Enzo Iapichino — Fratelli Iapichino SRL on perefirma, mis on liikunud isalt pojale. Põhiline tegevus ongi autode vedamine, teeme koostööd kõigi tootjatega. Finantskriisi ajal nägime kasutatud autode turu kasvu, ja seda uute sõidukite arvelt. Kuid viimase kahe või kolme aasta jooksul on uute autode müük taas kasvuteel ja meiegi äri kasvab koos sellega. 2012. aastal hakkasime oma masinaparki laiendama, ostsime oma esimese Renault Trucksi veoki, milleks oli Renault Premium 460. Alates soetamisest on see läbinud 500 000 km, teostatud on 5 korralist hooldust, remonti ei ole vaja olnud ja iga 100 000 km järel vahetame välja need mõned liitrid õli... Ühesõnaga – meie Renault Premiumi hooldus ei maksa mitte midagi!

Milliseid piiranguid teie tegevuse spetsiifika endaga kaasa toob?


E. I. — Me teenindame kogu Itaaliat. See tähendab, et veokid sõidavad nii kiirteedel kui väiksematel maanteedel, kitsastel käänulistel mägiteedel, mida on Itaalias piisavalt, ja muidugi ka linnades ja külades. Seepärast peavad meie sõidukid kõige sellega toime tulema, peab olema kindel manööverdamisvõimekus ja töökindlus. Kui olime saanud Renault Premiumiga esimese positiivse kogemuse, otsustasime sel aastal osta uue Renault Trucks D. Nagu ikka veofirmadel, on meiegi suurim kuluartikkel kütus. Oleme vennaga jälginud kõigi veokite kütusekulu kilomeetri kohta ja näeme, et Renault Trucks D keskmised näitajad on suurepärased.

Milline on teie arvamus Renault Trucks D-st, nüüd mil olete seda mitu kuud kasutanud?


E. I. — Esimesed kuud kinnitavad meie arvamust Renault Trucksist üldiselt ja nende teeninduse tasemest.
Renault Trucks D on tõesti töökindel. Käiguvahetus on vaikne ja hästi mõnus. Juhid ütlevad, et „Enzo, selline tunne on, nagu sõidaks bussiga!“. Tänu veoki robustsusele ja manööverdamisvõimele on see ideaalne kesk- ja pikamaavedude jaoks isegi kitsastel käänulistel teedel. Laadimise ja mahalaadimise toimingud on lihtsad, veok sobib igas olukorras, mis meie töös võib ette tulla. Kui minu arvamus kõrvale jätta, siis meie juhid annavad Renault Trucks D-le väga head tagasisidet. Meil on oma veokijuhtidega väga usalduslikud suhted. nende rahulolu on meile tähtis, sest nemad on ju need, kes veokitega tööd teevad. Nad tunnevad end kabiinis mõnusalt ja ütlevad, et magamiskoht on väga mugav. Juhtimisasendi saab muuta täpselt selliseks, nagu tööolukord nõuab. Renault Trucks D käitub nagu sõiduauto. Ta on kurvides väga stabiilne ega kaldu ühele ega teisele poole.

Kuidas kirjeldaksite oma suhet Renault Trucksi edasimüüjaga?


E. I. — Olen väga rahul selle suhtega, mis meil viimaste kuude jooksul on tekkinud: Renault Trucksi esindajad on alati minu jaoks olemas, meeldivad ja sõbralikud.
See on edasimüüja, kes pakub kliendile tõesti head järelteenindust. Näiteks võeti meiega ühendust kohe kui uued veokid saabusid, et tutvustada nende omadusi ja uusi võimalusi ning aidata meil veokeid optimaalselt töösse panna. Kokkuvõttes on Renault Trucksi veokite tootlikkuse juures oluline töökindlus ja madalad hoolduskulud: viimastel aastatel ei ole me pidanud neid veokeid kordagi remontima. Ja paneb lausa imestama, kui palju lisakilomeetreid suudame Renault Trucks D-ga läbida!

ARVAMUS

Santo Zambaldo, Renault Trucks D juht.

„Alustan hommikuti tavaliselt kella 6 ja 7 vahel, oleneb vedudest, mahalaadimistest ja sihtkohast. Lähen automüüjate juurde, viin autod kohale ja siis tulen uue koormaga tagasi. Näha on, et Renault Trucks D on uue põlvkonna veok. Kõik on käepärases kauguses ja ma ei pea enam roolist lahti laskma, et millenigi ulatuda. Kabiin on ruumikas, magamiskoht piisavalt avar. Veoki sees on lihtne ringi liikuda, nähtavus ja juhtimisasend on väga mugavad. Ohutuse koha pealt on kaamera tõesti tänuväärne, hoiatab teel olles erinevate ohtude eest. Minu tööks on see veok ideaalne!“