Uudised ja võimalused

Disain

renault trucks style

Renault Trucksi stiil

Renault Trucks ennustab tuleviku arengusuundi, jagades teistega oma nägemust teadlikult avangardistlikust disainist ja muutes parimad hiljutised uuendused kättesaadavaks kõigile oma klientidele.

Renault Trucksi stiil eeldab tulevaste kasutajate nõudmistega arvestamist disainiprotsessi algusest peale.

Le design Renault TrucksJoonte võimsus ja puhtus, dünaamilised vormid, veoauto esiosa tugevus ja isikupära ning voolavus - Renault Trucksi disainivalik annab igale mudelile individuaalse ilme. Kadestamisväärne välimus, mis selgitab Renault Trucksi edu viiel mandril.

 

Renault Trucksi disainerite ülesanne on jälgida tulevikusuundumusi ja arvata ära klientide eelistusi.

Le design Renault TrucksVeokite loomine tulevikule mõeldes on keeruline ettevõtmine, mis nõuab nii inseneride kui ka disainerite tihedat koostööd. Uute kontseptsioonide loomisel tehakse valik Renault Trucksi disainerite sadade kavandite ja jooniste hulgast.

Tegemist ei ole lihtsalt futuristlike joonte disainimisega, vaid väga täpselt tuleb määratleda ka interjööri ja eksterjööri meeleolu, avade üksikasjad (uksed, aknad, katused, tagaluugid…) ja kõik muud elemendid, ühendades tehnilise teostuse uuendustega, mis loovad tuleviku mudelile lisaväärtust.

 

Kaubamärgi Renault Trucks geniaalsus

Le design Renault TrucksKuna Renault Trucks paneb rõhku ka toodete välimusele, siis on disain kõigi sõidukite juures ülioluline. Koos selge viitega „ametile”, mille tarbeks iga veoauto on loodud, peab stiil toetama ka meie klientide imagot.

Veok on tähistatud teemandikujulise Renault Trucksi logoga - kvaliteedimärgiga, mis on kogu maailmas Prantsuse loovuse sünonüümiks. Renault Trucksi tempel on tihedalt seotud ettevõtte väärtustega: disain, mida võimendavad innovatsioon, hoolivus ja tõhusus.