27.05 – 08.06 toimub Eestis juba teist korda Renault Trucks ökonoomse sõidu võistlus OPTIFUEL CHALLENGE! Esmakordselt on osavõistlused nii Tallinnas kui ka Tartus. Eesti parim võistleb oktoobris toimuvas finaalis Lyonis, kus peaauhinnaks on Renault T-seeria veok!

 

 

Võistluse eesmärk on leida kõige ökonoomsema ja efektiivsema sõidustiiliga veokijuht. Renault Trucks on Optifuel Challenge võistlust korraldanud alates 2012. aastast. Viimasel võistlusel osales 3000 veokijuhti 29 erinevast riigist, kes esindasid 2300 ettevõtet. Eestisse jõudis võistlus esmakordselt 2017. aastal.

 

Optifuel Challenge 2019


Eesti võistlusele on oodatud osalema kõik CE-kategooria juhilubadega professionaalsed veokijuhid olenemata igapäevasest töövahendist. Optifuel Challenge 2019. aasta osavõistlused toimuvad esmakordselt nii Tallinnas kui ka Tartus.

 

 • 27.05 – 01.06 Tallinnas (Kurekivi tee 10, Lehmja küla, Harjumaa)
 • 3.06 – 08.06 Tartus (Ringtee 53, Kandiküla, Tartumaa)
 • Eesti osavõistluste finaal juunikuus
 • 15.10 – 17.10 rahvusvaheline finaal Lyonis, Prantsusmaal

 

Tänavu osaleb rahvusvahelisel võistlusel 26 riiki nii Euroopast, Aafrikast kui ka Lõuna-Ameerikast.

 

 

OPTIFUEL CHALLENGE 2019 EESTI OSAVÕISTLUSE TINGIMUSED

 

 

 • AEG: 27.05-8.06, ca 1 tund osaleja kohta
 • KOHT: 27.05-1.06 Tallinnas ning 3.06-8.06 Tartus
 • REGISTREERIMINE: üleval olev osalemisvorm või info.ee@renault-trucks.com
 • FACEBOOK: liituge ka võistluse sündmusega Facebookis: link
 • OSALEMINE: osalemine registreeritud aja järgi, tänupakett kõikidele osalejatele

 

Olete oodatud osalema! Küsimused ja lisainformatsioon info.ee@renault-trucks.com

 

 

  EEsti parim osaleb oktoobris Rahvusvahelises finaalis prantsusmaal, kus peaauhinnaks on uus sadulveok renault t-High!

Eesti finaali võitja saab esindada oma riiki rahvusvahelises finaalis, mis leiab aset 2019. aasta oktoobris. Tiitli võitja saab endale Renault Trucks T High 2019. aasta veoki.

Renault Trucks T High 2019. aasta veokil on kütusekulu vähenenud kuni 3% võrreldes eelneva generatsiooni mudelitega. Optifuel Challenge näitab prantsuse tootjate fookust, milleks on sõidukite jätkuv energiasäästlik edasiarendus.

 

 

OPTIFUEL LAHENDUSTEST

 

Optifleet: Säästa kuni €5000 veoki kohta aastas

Erinevad moodulid võimaldavad haldajatel koordineerida nende tegevust reaalajas ja hoida kontrolli kulude üle. Nad saavad jälgida oma sõiduki kütusekulu (Check), geodeerida oma veokit reaalajas (Map), jälgida sõidutunde uuesti reaalajas ning laadida sõidumeeriku ja juhikaardi andmed kaugjuhtimisega (Drive). Prantsusmaal on alates 2017. aasta juunist 100% Renault Trucks T, C (2,5 m) ja K mudelitel standardvarustuses Optifleet programm. Optifleet Check ja Map lahendused saab kliendi nõusolekul aktiveerida kõikidele hetkel soetatud veokitele neljaks aastaks.

Optifuel Programm: Säästke kütust kuni 15%

Optifuel Programm on ülemaailmne lahendus ettevõtte kütusekulude vähendamiseks. Ühendades Optifuel Training ja Optifuel Infomax'i, on see programm loodud juhtide koolitajatele ja veokipargi juhtidele, kes saavad omakorda koolitada oma sõidukijuhte.

 

Optifuel Training: ratsionaalse juhtimise koolitus

Optifuel Training on sõidukijuhtidele mõeldud koolitus, mis annab neile koolituse veokite ratsionaalse juhtimise ja säilitamise üle.

 

Optifuel Infomax: Jälgi oma kütusekulu ja analüüsi juhtimist

Optifuel Infomax on tarkvarapakett, mis nätab üksikasjalikult sõidu- ja kütusekulu analüüsi.

 


Lisainformatsioon on leitav Optifuel Solutions Optifuel Solutions lehel.